Oficjalny portal Gminy Miękinia - Gospodarka Odpadami

Wersja kontrastowa serwisu

Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst Cofnij
Data dodania: 26 czerwca 2014
Ze względu na awarię sprzętu myjącego usługa mycia i dezynfekcji w miejscowościach: Głoska, Gąsiorów, Warzyna, Lubiatów, Zabór Wielki, Zabór Mały, Brzezina oraz Pisarzowice ulica: Polna, Boczna, Krótka, Monte Cassino, Lotosowa, Sadowa, Widokowa, Wrocławska od numeru budynku 30 do 51 zostanie wykonana w sobotę 28 czerwca br.
więcej


Data dodania: 24 czerwca 2014
Informujemy, że usługa mycia i dezynfekcji, która ze względu na awarię sprzętu nie odbyła się w dniach 23 i 24 czerwca br. w zaplanowanych miejscowościach zostanie wykonana w inne dni. O nowych terminach wykonania usługi zostaną Państwo powiadomieni za pomocą przedmiotowej strony internetowej oraz w formie plakatowej. Za utrudnienia przepraszamy.
więcej


Data dodania: 13 czerwca 2014
Informujemy, że firma WPO ALBA S.A., z którą Gmina ma podpisaną umowę na odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości na których zamieszkują mieszkańcy od dnia 17 czerwca br. przystąpi do mycia i dezynfekcji pojemników na odpady zmieszane. Od tego dnia rozpoczęta zostanie również inwentaryzacja pojemników wraz z ich znakowaniem.
więcej


Data dodania: 9 czerwca 2014
Zachęcamy do skorzystania z możliwości wypełnienia deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi drogą elektroniczną
więcej


Data dodania: 16 kwietnia 2014
Informujemy, że odbiór szkła z miejscowości Wilkszyn i Miłoszyn, który nie odbył się w dniu 15.04.2013 r. (wtorek)
więcej


Data dodania: 25 marca 2014
Jednorazowa zmiana terminu odbioru odpadów komunalnych typu tworzywa sztuczne z drobnymi metalami.
więcej


Data dodania: 13 marca 2014
Informujemy o zbliżających się terminach organizowanych tzw. corocznych wystawek krawężnikowych.
więcej


Data dodania: 11 lutego 2014
Przypominamy, iż 10 stycznia 2014 minął termin płatności II raty opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi (za miesiące: październik, listopad, grudzień 2013 roku).
więcej


Data dodania: 30 stycznia 2014
Informujemy, że w celu zredukowania liczby napływających reklamacji oraz podniesienia jakości świadczonych usług w odbiorze odpadów komunalnych (zmieszanych i szkła) z miejscowości Brzezina i Brzezinka Średzka oraz z Wilkszyna i Miłoszyna od miesiąca lutego 2014 r. ulega zmianie obowiązujący dotychczas harmonogram odbioru odpadów komunalnych.
więcej


‹‹‹ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10
HarmonogramyProgram usuwania azbestuPunkty selektywnej zbiórki odpadów komunalnychZgłoszenia/interwencjePrawo miejscowe, krajowe i unijneEdukacja, segregacjaDo pobraniaGra Segreguj odpady