Oficjalny portal Gminy Miękinia - Gospodarka Odpadami

Wersja kontrastowa serwisu

Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst Cofnij
Data dodania: 16 stycznia 2019
Pomoc liczona w tonach dla Szymona Kołacza-kto z nami jest w akcji!

Każdego dnia odkręcamy plastikowe butelki, a nakrętki z reguły trafiają w koszu na śmieci. Ten niewielki przedmiot, konsekwentnie zbierany, może dać wiele korzyści. Jedna nakrętka na pozór nic nie znaczy, ale liczy się efekt skali.
Do naszej pomocy może przyłączyć się każdy. Wystarczy po zużyciu produktów odkręcić nakrętkę. Zbieramy wszystkie zakrętki: od napojów, po produktach spożywczych, po kosmetykach i chemii gospodarczej przeznaczonej do recyklingu. Dzięki temu zgromadzone środki przeznaczymy na pomoc dla naszego Szymka z Miękini.

Do udziału w akcji zapraszamy wszystkich chętnych wesprzeć naszą inicjatywę. Zachęcamy do natychmiastowego działania i kontaktu z Gminnym Koordynatorem Akcji drogą e-mail komunalka@miekinia.pl lub telefoniczną 71 735 92 66.

Dzięki Państwa wsparciu będziemy mogli przyczynić się do pomocy Szymonowi. Już dziś z góry z całego serca dziękujemy! Na bieżąco będziemy Państwa informować o skali zbiórki.

Kto z nami już jest w akcji!
1 Schumacher Packaging Sp. z o.o. w Krępicach
2 Gotec Polska Sp. z o.o. w Komornikach
3 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Miękini
4 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Pisarzowicach
5 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Lutyni
6 Publiczny Żłobek w Pisarzowicach
7 Publiczny Żłobek w Lutyni
8 Urząd Gminy w Miękini
9 Samorządowe Centrum Usług Wspólnych w Miękini
10 Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Miękini
11 Samorządowy Ośrodek Kultury w Miękini
12 Zakład Usług Komunalnych w Miękini


HarmonogramyProgram usuwania azbestuPunkty selektywnej zbiórki odpadów komunalnychZgłoszenia/interwencjePrawo miejscowe, krajowe i unijneEdukacja, segregacjaDo pobraniaGra Segreguj odpady