Oficjalny portal Gminy Miękinia

Wyszukiwarka

BIP
RSS
FaceBook
English
Wersja polska
Wersja kontrastowa


Strona główna
Oficjalny serwis internetowy
Gminy Miękinia

Menu główne


Otwórz się na
zdrowy klimat

Menu
Czy wiesz, że... ?
Czarny Krzysztof
Z historią wsi Brzeziny wiąże się podanie o groźnym rycerzu rabusiu, "Czarnym Krzysztofie", działającym w okolicach Brzeziny. Był on postrachem okolicznych dworów, podróżnych i gospodarzy. Przypisano mu wiele morderstw i rozbojów. W 1512 roku został pojmany, odwieziony do Legnicy i tam powieszony.
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst Cofnij
Aktualności
Jesteś tutaj:  ›› Aktualności
Data dodania: 15 kwietnia 2021
ODBIÓR ODPADÓW BIO W 2021 r.

Odbiór frakcji odpadów biodegradowalnych odbywa się w ramach opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi.
Przypominamy, że odbiór odpadów biodegradowalnych sprzed posesji w 2021 r. odbywa się od miesiąca kwietnia do miesiąca grudnia 2021 r.
W 2021 roku nie ma konieczności zgłaszania chęci udziału w zbiórce odpadów BIO. Odpady odbierane są ze wszystkich nieruchomości objętych gminnym systemem zbiórki odpadów, zgodnie z harmonogramem z wyłączeniem nieruchomości, których właściciele korzystają z ulgi na kompostowanie danych odpadów.
Zbiórka odpadów BIO odbywa się w formie workowej o pojemności 120 litrów, koloru brązowego. Właściciel nieruchomości zobowiązany jest do zakupu odpowiednich worków we własnym zakresie. Odpady wystawione luzem przed posesję nie zostaną odebrane. Nie ma limitu jednorazowego odbioru opadów z terenu nieruchomości.Informacja dla osób niesłyszącychCentralna Ewidencja i Informacja o Działalności GospodarczejSystem Informacji Przestrzennejgov.pl
design by fast4net

Płatności online