Aktualności - Wyposażenie nieruchomo - Urząd Miejski w Miękini

Burmistrz przyjmuje mieszkańców w środy w godz. 8.00-12.00 po uprzednim umówieniu telefonicznym 71 735 92 22

Wyszukiwarka

Przejdź do: BIP
Przejdź do: Facebook
Przejdź do: Wersja kontrastowa serwisu
Przejdź do: RSS


Oficjalny serwis internetowy
Gminy Miękinia

Menu główne


Menu poziome

Aktualności

Wyposażenie nieruchomości w pojemniki na odpady komunalne

15 marca 2021
Informujemy, że otrzymujemy zgłoszenia od Wykonawcy tj. Chemeko-System Sp. z o.o., że nie wszystkie pojemniki na odpady komunalne zakupione przez właścicieli nieruchomości mają miejsce na zamontowanie czipa RFID.
Przypominamy, że zgodnie z Uchwałą Nr XXIII/277/20 Rady Gminy Miękinia z dnia 30 września 2020 r. w sprawie regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Miękinia - pojemniki na terenie nieruchomości zamieszkałej muszą posiadać dedykowane miejsce na montaż czipa RFID. Pojemniki z brakiem miejsca na zamontowanie czipa RFID nie będą zaczipowane.
Jednocześnie informujemy, że zgodnie z Uchwałą Nr XXIII/275/20 Rady Gminy Miękinia z dnia 30 września w sprawie szczegółowego świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości i zagospodarowania tych odpadów oraz sposobu świadczenia usług przez punkt selektywnego zbierania odpadów komunalnych - podmiot odbierających odpady odbiera wyłącznie odpady z pojemników oczipowanych znacznikiem RFID.
Prosimy właścicieli nieruchomości przez zakupem pojemników o upewnienie się, że posiadają one miejsce na zamontowanie czipa RFID.

Liczba odwiedzin: 3244

Stopka

Płatności online
Zamknij