Oficjalny portal Gminy Miękinia

Wyszukiwarka

BIP
RSS
FaceBook
English
Wersja polska
Wersja kontrastowa


Strona główna
Oficjalny serwis internetowy
Gminy Miękinia

Menu główne


Otwórz się na
zdrowy klimat

Menu
Czy wiesz, że... ?
Diabelska Góra
Na południe od Miękini znajduje się Diabelska Góra (164 m n.p.m.). Góra ta wsławiła się złą sławą, ponieważ stała tu szubienicą, na której prawdopodobnie w średniowieczu tracono skazańców ze Środy Śląskiej. Ze wzgórza rozciąga się widok na Dolinę Odry i Wzgórza Trzebnickie.
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst Cofnij
Komunikaty
Jesteś tutaj:  ›› Urząd Gminy ›› Komunikaty
Data dodania: 4 września 2019
Zmiany godzin pracy psychologa – terapeuty uzależnień
Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Miękini informuje, iż od miesiąca września bieżącego roku ulegają zmianie dyżury psychologa- terapeuty uzależnień pracującego na terenie Gminy Miękinia.
Psycholog- terapeuta uzależnień pełni dyżur w poniedziałki w godzinach 9:00 do 15:00 w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Miękini oraz w Gminnym Punkcie Konsultacyjnym znajdującym się na parterze Urzędu Gminy Miękinia (pokój nr 111).
Dyżur pełniony jest również w czwartki w godzinach od 9:00 do 12:00 zgodnie z poniższym harmonogramem:
pierwszy czwartek miesiąca – GOPS, Gminny Punkt Konsultacyjny
drugi czwartek miesiąca - Zespół Szkolno- Przedszkolny w Lutyni
trzeci czwartek miesiąca - Zespół Szkolno- Przedszkolny w Miękini
czwarty czwartek miesiąca -Zespół Szkolno- Przedszkolny w Pisarzowicach
każdy następny czwartek miesiąca – GOPS, Gminny Punkt Konsultacyjny.
W jednostkach oświatowych na terenie Gminy Miękinia w ramach dyżuru psycholog-terapeuta uzależnień będzie odbywał spotkania indywidualne z rodzicami oraz uczniami. Dyżur będzie również realizowany w formie zajęć grupowych o tematyce profilaktyki uzależnień.
W celu umówienia się na wizytę prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 71/7360861 lub osobisty w godzinach pracy psychologa – terapeuty uzależnień. Dodatkowo osoby chcące skorzystać z pomocy psychologa – terapeuty uzależnień mogą umówić na wizytę w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Miękini oraz u Dyrektora wybranej szkoły.


Informacja dla osób niesłyszącychCentralna Ewidencja i Informacja o Działalności GospodarczejSystem Informacji PrzestrzennejAgencja Rozwoju Komunalnego Gminy Miękinia
design by fast4net

Płatności online