Oficjalny portal Gminy Miękinia

Wyszukiwarka

BIP
RSS
FaceBook
English
Wersja polska
Wersja kontrastowa


Strona główna
Oficjalny serwis internetowy
Gminy Miękinia

Menu główne


Otwórz się na
zdrowy klimat

Menu
Czy wiesz, że... ?
Kwiatowe ogródki
Cechą charakterystyczną wsi Łowęcice są bogate i barwne kwiatowe ogródki przydomowe, które niemal zasłaniają elewacje frontowe niskich domów mieszkalnych.
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst Cofnij
Komunikaty
Jesteś tutaj:  ›› Urząd Gminy ›› Komunikaty
Data dodania: 9 lipca 2019
Zapisy do przedszkoli niepublicznych
Wójt Gminy Miękinia informuje, że w czerwcu został ogłoszony konkurs dla przedszkoli niepublicznych na świadczenie usług przedszkolnych dla dzieci z terenu naszej gminy. Do konkursu zgłosiły się dwie placówki z miejscowości Lutynia tj. Przedszkole Niepubliczne ,,Niebieski Słonik” oraz Przedszkole Niepubliczne ,,Bajkowa Lutynia”. Obecnie komisja nie może rozstrzygnąć konkursu ze względu na trwające prace remontowo – budowlane w obu placówkach. Termin rozstrzygnięcia przesunięto na 29 lipca.
W związku z powyższym informuje rodziców, iż dzieci które nie zostały przyjęte do przedszkoli publicznych, mogą wziąć udział w dodatkowej rekrutacji do przedszkoli niepublicznych, które zostaną wyłonione w konkursie. Osoby zainteresowane proszę o składanie kart zapisu w sekretariacie placówki, w której dzieci przechodziły 1 rekrutację.


Informacja dla osób niesłyszącychCentralna Ewidencja i Informacja o Działalności GospodarczejSystem Informacji Przestrzennejgov.pl
design by fast4net

Płatności online