Oficjalny portal Gminy Miękinia

Wyszukiwarka

BIP
RSS
FaceBook
English
Wersja polska
Wersja kontrastowa


Strona główna
Oficjalny serwis internetowy
Gminy Miękinia

Menu główne


Otwórz się na
zdrowy klimat

Menu
Czy wiesz, że... ?
Rzeka Odra
Przez obszar gminy przepływa rzeka Odra na odcinku od 269,5 do 288 km jej biegu. Rzeka jest naturalną, północną granicą gminy. Pozostałe rzeki są lewostronnymi dopływami Odry i są to: rzeka Bystrzyca, Strzegomka, Jeziorka, Czarna Struga (Nowy Rów), Brzezinka (Zdrojek) i Karczycki Potok. Pozostałe cieki wodne to w zasadzie rowy melioracyjne.
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst Cofnij
Komunikaty
Jesteś tutaj:  ›› Urząd Gminy ›› Komunikaty
Data dodania: 11 czerwca 2019
Uwaga upał!
Biuro Prognoz Meteorologicznych IMiGW PIB Oddział we Wrocławiu wydał ostrzeżenie 2 stopnia o wystąpieniu upałów na terenie gminy Miękinia i powiatu średzkiego w dniach od 10.06.2019 r od godz. 12.00 do dnia 13.06.2019 r. do godz. 20.00.

Prognozuje się wystąpienie upałów. Temperatura maksymalna w dzień od 30 ºC do 33 ºC. Temperatura minimalna w nocy od 18 ºC do 20 ºC.

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 90%.

Dyżurny synoptyk: Krzysztof Salanyk

Zagrożenie przed upałami 2 stopnia w trzy stopniowej skali zagrożenia oznacza duże ryzyko wystąpienia udaru słonecznego, zagrożenie życia, uszkodzenia asfaltowych nawierzchni dróg oraz duże zagrożenie pożarowe.


Informacja dla osób niesłyszącychCentralna Ewidencja i Informacja o Działalności GospodarczejSystem Informacji PrzestrzennejAgencja Rozwoju Komunalnego Gminy Miękinia
design by fast4net

Płatności online