Komunikaty - Spotkanie konsultacyjne - - Urząd Miejski w Miękini

Burmistrz przyjmuje mieszkańców w środy w godz. 8.00-12.00 po uprzednim umówieniu telefonicznym 71 735 92 22

Wyszukiwarka

Przejdź do: BIP
Przejdź do: Facebook
Przejdź do: Wersja kontrastowa serwisu
Przejdź do: RSS


Oficjalny serwis internetowy
Gminy Miękinia

Menu główne


Menu poziome

Komunikaty

Spotkanie konsultacyjne - program "Kolej+"

4 października 2021
Zapraszamy na spotkania konsultacyjne nt. projektu Kolej+.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w spotkaniu konsultacyjnym dotyczącym projektu planowanego do realizacji w ramach „Programu Uzupełniania Lokalnej i Regionalnej Infrastruktury Kolejowej – Kolej+ do 2028 roku”.

Odbudowa stacji Wrocław Świebodzki i budowa stacji Środa Śląska

Celem tego projektu jest usprawnienie przewozów kolejowych pomiędzy Wrocławiem i Środą Śląską. W ramach tego projektu planowane są m.in. następujące działania:
• Odbudowa stacji Wrocław Świebodzki i modernizacja odcinka Wrocław Świebodzki – Wrocław Muchobór (wraz z elektryfikacją i budową drugiego toru);
• Rozbudowa infrastruktury na przystanku kolejowym Wrocław Muchobór;
• Rozbudowa infrastruktury na przystanku kolejowym Środa Śląska, w tym budowa nowego peronu, pozwalającego na kończenie w Środzie Śląskiej biegu pociągów. Dzięki temu będzie możliwość zwiększenia liczby pociągów aglomeracyjnych na trasie Wrocław – Środa Śląska.

Spotkanie konsultacyjne nt. tego projektu odbędzie się w dn. 6.10 (środa) o godz. 17:00 w formie zdalnej. Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie chęci uczestnictwa na adres kolejplus.275@infracd.pl, do dnia 5.10 (wtorek) do godz. 20:00. Do zgłoszonych uczestników zostanie wysłany indywidualnie link do telekonferencji.

Organizacja spotkania związana jest z trwającą właśnie realizacją Studium Planistyczno-Prognostycznego dla ww. projektu inwestycyjnego. Wykonawcą dokumentacji jest Infra Centrum Doradztwa sp. z o.o. z Warszawy.
Liczba odwiedzin: 1114

Stopka

Płatności online
Zamknij