Oficjalny portal Gminy Miękinia

Wyszukiwarka

BIP
RSS
FaceBook
English
Wersja polska
Wersja kontrastowa


Strona główna
Oficjalny serwis internetowy
Gminy Miękinia

Menu główne


Otwórz się na
zdrowy klimat

Menu
Czy wiesz, że... ?
Kościół w Radakowicach
Jedyny w Radakowicach kościół ma burzliwą historię, stąd jego skromne zabytkowe wyposażenie. W czasach reformacji, pomiędzy latami 1564-1572, obiekt pełnił rolę ewangelickiego zboru, następnie ponownie stał się kościołem katolickim. Świątynia była też świadkiem jednego z epizodów bitwy pod Lutynią, w czasie którego został ranny niemal pod samym ołta­rzem i kilka dni później zmarł, pruski generał von Rohr.
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst Cofnij
Komunikaty
Jesteś tutaj:  ›› Urząd Gminy ›› Komunikaty
Data dodania: 4 czerwca 2021
Spędź aktywnie "Wakacje z WOT"
Trwają przygotowania do kolejnej edycji projektu „Wakacje z WOT”. Wojska Obrony Terytorialnej zapraszają na spędzenie czasu wolnego od nauki w nieco inny sposób niż zwykle.
Wojska Obrony Terytorialnej oferują w czasie wakacji szkolenie dedykowane głównie uczniom i studentom. Skorzystanie z takiego rozwiązania pozwala odbyć przeszkolenie wojskowe, bez potrzeby rezygnacji z nauki.
Wszyscy, którzy chcą wstąpić do 16 Dolnośląskiej Brygady Obrony Terytorialnej, powinni zgłosić się do najbliższej Wojskowej Komendy Uzupełnień. Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr telefonu 797 353 762


Informacja dla osób niesłyszącychCentralna Ewidencja i Informacja o Działalności GospodarczejSystem Informacji Przestrzennejgov.pl
design by fast4net

Płatności online