Oficjalny portal Gminy Miękinia

Wyszukiwarka

BIP
RSS
FaceBook
English
Wersja polska
Wersja kontrastowa


Strona główna
Oficjalny serwis internetowy
Gminy Miękinia

Menu główne


Otwórz się na
zdrowy klimat

Menu
Czy wiesz, że... ?
Kościół w Radakowicach
Jedyny w Radakowicach kościół ma burzliwą historię, stąd jego skromne zabytkowe wyposażenie. W czasach reformacji, pomiędzy latami 1520-1653, obiekt pełnił rolę ewangelickiego zboru, by po 1460 roku stać się ponownie katolickim kościołem. Świątynia była też świadkiem jednego z epizodów bitwy pod Lutynią, w czasie którego został ranny niemal pod samym ołta­rzem i kilka dni później zmarł, pruski generał von Rohr.
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst Cofnij
Komunikaty
Jesteś tutaj:  ›› Urząd Gminy ›› Komunikaty
Data dodania: 1 lutego 2021
Rekrutacja do żłobka
Na podstawie zarządzenia nr 11/2021 wójta gminy Miękinia z dnia 28 stycznia 2021 r. w dniach od 1 lutego 2021 roku do 31 marca 2021 roku do godz.14.00 odbędzie się rekrutacja do Żłobka Publicznego w Miękini. Dokumenty należy składać w Biurze Podawczym w Urzędzie Gminy Miękinia, ul. Kościuszki 41 lub w formie elektronicznej na adres: oswiata@miekinia.pl.
Ze względu na konieczność dołączenia oświadczenia o rozliczaniu się w Urzędzie Skarbowym w Środzie Śląskiej zaktualizowano kartę zgłoszenia i dodano nowy załącznik.
Pliki do pobrania:


Informacja dla osób niesłyszącychCentralna Ewidencja i Informacja o Działalności GospodarczejSystem Informacji Przestrzennejgov.pl
design by fast4net

Płatności online