Oficjalny portal Gminy Miękinia

Wyszukiwarka

BIP
RSS
FaceBook
English
Wersja polska
Wersja kontrastowa


Strona główna
Oficjalny serwis internetowy
Gminy Miękinia

Menu główne


Otwórz się na
zdrowy klimat

Menu
Czy wiesz, że... ?
Winnice Jaworek
Budynek, gdzie powstaje wino usytuowany jest na terenie zabytkowego folwarku w Miękini, w sąsiedztwie XVIII wiecznego pałacu gdzie w ciągu najbliższych lat ma powstać hotel. Całe przedsięwzięcie zmierza ku temu aby w Miękini utworzyć centrum dolnośląskiego winoroślarstwa. Już dziś prowadzi się tam szkolenia, przyjmuje wycieczki, które zwiedzają kompleks winnicy, degustują produkty tradycyjne. Przed wiosna 2009 roku oddana zostanie do użytku stylowa Sala Degustacji z zabytkowym piecem śląskim gdzie mają być przyjmowani goście pragnący spróbować pierwszego od pięciu wieków śląskiego wina.
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst Cofnij
Komunikaty
Jesteś tutaj:  ›› Urząd Gminy ›› Komunikaty
Data dodania: 7 lipca 2021
Obwieszczenie
Wyłożenie do publicznego wglądu projektu ww. zmiany Studium wraz z prognozą oddziaływania na środowisko odbędzie się w dniach od 15 lipca 2021 r. do 6 sierpnia 2021 r. w siedzibie Urzędu Gminy Miękinia, ul. Kościuszki 41, 55-330 Miękinia w godzinach pracy Urzędu.

Projekt ww. zmiany Studium wraz z prognozą oddziaływania na środowisko będzie opublikowany również na stronie internetowej Urzędu Gminy Miękinia, w Biuletynie Informacji Publicznej w zakładce Obwieszczenia.

Dyskusja publiczna nad przyjętymi w projekcie zmiany Studium rozwiązaniami odbędzie się w dniu 4 sierpnia 2021 r. w Sali widowiskowej Samorządowego Ośrodka Kultury przy ul. Kościuszki 43 w Miękini o godz. 1300.
Uwagi mogą być wnoszone w nieprzekraczalnym terminie do dnia 30 sierpnia 2021 r.

Link do pełnej dokumentacji na stronie BIP.


Informacja dla osób niesłyszącychCentralna Ewidencja i Informacja o Działalności GospodarczejSystem Informacji Przestrzennejgov.pl
design by fast4net

Płatności online