Oficjalny portal Gminy Miękinia

Wyszukiwarka

BIP
RSS
FaceBook
English
Wersja polska
Wersja kontrastowa


Strona główna
Oficjalny serwis internetowy
Gminy Miękinia

Menu główne


Otwórz się na
zdrowy klimat

Menu
Czy wiesz, że... ?
Przedwojenny podział administracyjny
Przedwojenny podział administracyjny był zupełnie inny i każda miejscowość stanowiła odrębną gminę. W nowym podziale powiatu powstało 7 gmin, z których Mrozów, Lutynia i Przedmoście obejmowały obszar współczesnej gminy Miękinia. W 1955 r. w wyniku likwidacji siedziby gminy w Przedmościu oraz podziału jej obszaru na dwie jednostki administracyjne powstała gmina Miękinia. W roku 1959 dołączono do niej gminę Księginice, w 1963 r. gminę Mrozów i w 1973 r. okrojoną gminę Lutynia tworząc w ten sposób dzisiejsze jej granice.
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst Cofnij
Komunikaty
Jesteś tutaj:  ›› Urząd Gminy ›› Komunikaty
Data dodania: 13 marca 2020
Komunikat Prezesa ZUK Sp. z o.o. w Miękini
Drodzy klienci, w związku ze zwiększonym ryzykiem epidemiologicznym związanym z COVID-19 prosimy o ograniczenie wizyt osobistych w siedzibie Zakładu Usług Komunalnych w Miękini.
W miarę możliwości prosimy o przekazywanie wniosków i korespondencji w formie elektronicznej na adres e-mail bok@miekinia-zuk.pl lub o kontakt telefoniczny pod numerami 71 31 78 166 lub 71 31 78 162.
Pogotowie wodociągowe i kanalizacyjne po godzinie 15-tej - nr : 603 188 710


Informacja dla osób niesłyszącychCentralna Ewidencja i Informacja o Działalności GospodarczejSystem Informacji Przestrzennejgov.pl
design by fast4net

Płatności online