Komunikaty - Aplikacja STOP CO - Gmina Miękinia

Wójt przyjmuje mieszkańców w środy w godz. 8.00-12.00 po uprzednim umówieniu telefonicznym 71 735 92 22

Wyszukiwarka

Przejdź do: BIP
Przejdź do: Facebook
Przejdź do: Wersja kontrastowa serwisu
Przejdź do: RSS


Oficjalny serwis internetowy
Gminy Miękinia

Menu główne


Menu poziome

Komunikaty

Aplikacja STOP COVID

2 marca 2021
W związku z uruchomieniem aplikacji STOP COVID, która skutecznie pomaga w ograniczaniu rozprzestrzeniania się koronawirusa zachęcam Państwa do pobrania na urządzenia mobilne aplikacji. Główne zadanie STOP COVID to wysyłanie powiadomień o kontakcie z koronawirusem. Rejestruje ona anonimowo „spotkania” z innymi urządzeniami. Dzięki temu, gdy użytkownik któregoś z nich zachoruje, użytkownik aplikacji otrzyma stosowne powiadomienie. Dlatego ważne jest aby jak najwięcej osób korzystało z aplikacji, wtedy można mówić o jej skuteczności.
Aplikacja jest całkowicie bezpieczna a jej instalacja dobrowolna. STOP COVID spełnia wyśrubowane normy bezpieczeństwa i ochrony danych. Przygotowano ją we współpracy z Komisją Europejską i największymi światowymi firmami technologicznymi – Google i Apple.
Aplikację można pobrać bezpłatnie z Google Play lub App Store. Więcej informacji uzyskacie Państwo na stronie https://www.gov.pl/web/protegosafe. W trosce o nasze zdrowie i bezpieczeństwo zachęcam do pobrania aplikacji. Dajmy dobry przykład odpowiedzialności społecznej i w walce z epidemią korzystajmy ze wszystkich dostępnych narzędzi, także tych które dają nam nowe technologie.
Liczba odwiedzin: 341

Stopka

Płatności online
Zamknij