Aktualności - Urząd Miejski w Miękini

Burmistrz przyjmuje mieszkańców w środy w godz. 8.00-12.00 po uprzednim umówieniu telefonicznym 71 735 92 22

Wyszukiwarka

Przejdź do: BIP
Przejdź do: Facebook
Przejdź do: Wersja klasyczna serwisu
Przejdź do: RSS


Oficjalny serwis internetowy
Gminy Miękinia

Menu główne


Menu poziome

Aktualności

20 września 2022
Koła gospodyń wiejskich z powiatów średzkiego, górowskiego i wołowskiego zmierzyły się w minioną niedzielę w kulinarnym konkursie w Miękini. Zwycięska okazała się kaczka przygotowana przez koło "Młode Wilczyce z Wilkostowa". W Turnieju Sołectw liderem została Brzezinka Średzka.


16 września 2022
Już w najbliższą niedzielę w Miękini w kulinarnym konkursie zmierzą się koła gospodyń wiejskich z powiatu średzkiego, górowskiego i wołowskiego.


15 września 2022
Zakończyła się przebudowa ul. Willowej i Dębowej w Miękini. Inwestycja realizowana przez firmę Kobylarnia S.A. kosztowała blisko 6,8 mln zł.


13 września 2022
23 września zapraszamy na otwarcie skateparku w Mrozowie.


8 września 2022
Zakład Usług Komunalnych w Miękini wdraża system zdalnego odczytu wodomierzy pilotażowo w Białkowie, Łąkoszycach, Wilkostowie, Wojnowicach i Czernej.


6 września 2022
18 września zapraszamy do Miękini na kulinarne święto "Bitwa Regionów", w którym wezmą udział koła gospodyń wiejskich z powiatu średzkiego, wołowskiego i górowskiego.


2 września 2022
Już w najbliższą sobotę 3 września pod patronatem wójta Jana Mariana Grzegorczyna odbędzie się Turniej Rycerski na terenie Zamku w Wojnowicach.


1 września 2022
1 września to czas powrotu do szkoły po wakacyjnej przerwie. W gminnych placówkach oświatowych odbyły się uroczystości otwierające nowy rok szkolny.


1 września 2022
To już kolejna gminna inicjatywa na rzecz seniorów w gminie Miękinia. Miękińska Karta Seniora gwarantować będzie dostęp do zniżek m. in. w sklepach, punktach usługowych, weterynaryjnych, rekreacyjnych, rehabilitacyjnych i kulturalnych.


31 sierpnia 2022
Prezentujemy mini-fotorelację z pikniku, który odbył się w miniony piątek w ramach projektu „Bezpieczny Senior”. Ponad 200 seniorów wzięło udział w leśnej grze terenowej pn.„Edukacja dla bezpieczeństwa” oraz w zabawie na terenie Szkółki Leśnej w Mrozowie.


Liczba odwiedzin: 306831

Stopka

Płatności online
Zamknij