Oficjalny portal Gminy Miękinia

Wyszukiwarka

BIP
RSS
FaceBook
English
Wersja polska
Wersja klasyczna serwisu


Strona główna
Oficjalny serwis internetowy
Gminy Miękinia

Menu główne


Otwórz się na
zdrowy klimat

Menu
Czy wiesz, że... ?
Eksperyment lotniczy
Około 1910 roku miał miejsce na górce pomiędzy Mrozowem a Wojnowicami eksperyment lotniczy. Inżynier z Wrocławia, Schrader, który prowadził eksperymenty z "aparatami latającymi", przeleciał w linii prostej 50 m na swojej maszynie. Nie mamy informacji, czy próbę tę ponowiono i z jakim rezultatem.
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst Cofnij
Aktualności gminne
Jesteś tutaj:  ›› Gmina ›› Aktualności gminne
Data dodania: 19 grudnia 2011
14 grudnia odbyła się konferencja podsumowującą projekt „Po pierwsze przeciwdziałaj przemocy” w związku z realizacją Programu Profilaktyki Przemocy w Rodzinie w Gminie Miękinia prowadzonego w ramach Programu Osłonowego „Wspieranie jednostek samorządu terytorialnego w tworzeniu systemu przeciwdziałania przemocy w rodzinie” edycja 2011, którego realizatorem był Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Miękini.
więcej


Data dodania: 16 grudnia 2011
Na zaproszenie Marii Bierskiej, redaktor TVP Wrocław, nasze zespoły: ,,Radośni" z Wróblowic oraz ,,Senior" z Miękini wzięły udziału w koncercie pt. ,,Z najlepszymi życzeniami świątecznymi", zorganizowanym przez Stowarzyszenie Ludzi Wieku Senioralnego we Wrocławiu.
więcej


Data dodania: 16 grudnia 2011
Profil Zaufany ePUAP to darmowe narzędzie, dzięki któremu obywatel może załatwić sprawy administracyjne drogą elektroniczną bez konieczności wychodzenia z domu.
więcej

Data dodania: 15 grudnia 2011
Od września w gminnych szkołach podstawowych rozpoczęła się realizacja projektu systemowego „Indywidualizacja nauczania i wychowania uczniów klas I – III w szkołach podstawowych na terenie Gminy Miękinia”.
więcej


Data dodania: 14 grudnia 2011
6 grudnia pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej zorganizowali zabawę Mikołajkową dla 41 dzieci z terenu Gminy Miękinia, których rodzice są klientami tut. Ośrodka. W realizacji przedsięwzięcia pracownikom socjalnym pomagali Instruktorzy świetlic oraz Seniorzy Miękińskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.
więcej


Data dodania: 13 grudnia 2011
Głównym celem organizacji zimowego utrzymania dróg gminnych jest zapewnienie przejezdności oraz bezpieczeństwa w warunkach zimowych na drogach będących pod zarządem gminy Miękinia.
więcej


Data dodania: 13 grudnia 2011
Do końca czerwca w pobliżu Szkoły Podstawowej w Pisarzowicach wybudowane zostanie boisko wielofunkcyjne, będące częścią powstającego kompleksu edukacyjno – sportowego. Boisko o wymiarach 24 na 44 metry będzie miało sztuczną nawierzchnię tartanową (poliuretanową).
więcej


Data dodania: 12 grudnia 2011
W ubiegłym roku we wrześniu rozpoczęła się realizacja gminnego projektu edukacyjnego „Rozwińmy skrzydła – edukacja przedszkolna w Gminie Miękinia”.
więcej


Data dodania: 5 grudnia 2011
Dzięki środkom finansowym pozyskanym z Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz środkom z gminnego budżetu uczniowie klas 4-6 szkół podstawowych, od kwietnia do listopada br., brali udział w projekcie „Ruch to zdrowie a pływać każdy może- nauka pływania dla uczniów z gminy Miękinia”.
więcej


‹‹‹ 1 ... | 230 | 231 | 232 | 233 | 234 | 235 | 236 | 237 | 238 | 239 | 240 | 241 ›››

Informacja dla osób niesłyszącychCentralna Ewidencja i Informacja o Działalności GospodarczejSystem Informacji Przestrzennejgov.pl
design by fast4net

Płatności online