Oficjalny portal Gminy Miękinia

Wyszukiwarka

BIP
RSS
FaceBook
English
Wersja polska
Wersja klasyczna serwisu


Strona główna
Oficjalny serwis internetowy
Gminy Miękinia

Menu główne


Otwórz się na
zdrowy klimat

Menu
Czy wiesz, że... ?
Czarny Krzysztof
Z historią wsi Brzeziny wiąże się podanie o groźnym rycerzu rabusiu, "Czarnym Krzysztofie", działającym w okolicach Brzeziny. Był on postrachem okolicznych dworów, podróżnych i gospodarzy. Przypisano mu wiele morderstw i rozbojów. W 1512 roku został pojmany, odwieziony do Legnicy i tam powieszony.
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst Cofnij
Aktualności gminne
Jesteś tutaj:  ›› Gmina ›› Aktualności gminne
Data dodania: 6 czerwca 2012
Współpraca ZS w Lutyni z WSOWL we Wrocławiu rozpoczęta!

7 maja 2012 r. nastąpiło oficjalne sformalizowanie współpracy Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Lutyni z Wyższą Szkołą Oficerską Wojsk Lądowych im. gen. Tadeusza Kościuszki we Wrocławiu.
Dokument porozumienia uroczyście podpisali: Pani Jadwiga Rybacka – dyrektor szkoły w Lutyni oraz Pan płk dr Piotr Pertek – Rektor-Komendant uczelni. Niniejszym porozumieniem obie strony wyraziły wolę współdziałania w zakresie wychowania patriotycznego i przysposobienia obronnego młodzieży w służbie dla dobra Rzeczypospolitej. Liczymy, że inicjatywa wzajemnej współpracy zaowocuje licznymi korzyściami dla obu szkół.Informacja dla osób niesłyszącychCentralna Ewidencja i Informacja o Działalności GospodarczejSystem Informacji Przestrzennejgov.pl
design by fast4net

Płatności online