Oficjalny portal Gminy Miękinia

Wyszukiwarka

BIP
RSS
FaceBook
English
Wersja polska
Wersja klasyczna serwisu


Strona główna
Oficjalny serwis internetowy
Gminy Miękinia

Menu główne


Otwórz się na
zdrowy klimat

Menu
Czy wiesz, że... ?
Czarny Krzysztof
Z historią wsi Brzeziny wiąże się podanie o groźnym rycerzu rabusiu, "Czarnym Krzysztofie", działającym w okolicach Brzeziny. Był on postrachem okolicznych dworów, podróżnych i gospodarzy. Przypisano mu wiele morderstw i rozbojów. W 1512 roku został pojmany, odwieziony do Legnicy i tam powieszony.
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst Cofnij
Aktualności gminne
Jesteś tutaj:  ›› Gmina ›› Aktualności gminne
Data dodania: 25 marca 2020
Wspólna walka z epidemią

Dzięki zaangażowaniu wójta gminy Miękinia Jana Mariana Grzegorczyna i ofiarności lokalnych przedsiębiorców do służb ratowniczych i sanitarnych z terenu gminy Miękinia i powiatu średzkiego trafiają płyny dezynfekujące oraz maseczki i kombinezony ochronne.
Firma PCC Rokita z Brzegu Dolnego przekaże 1000 litrów płynu do dezynfekcji rąk i powierzchni. Produkty trafią m.in. do naszych ośrodków zdrowia, OSP, Policji, Straży Państwowej, pogotowia, szkół, domów opieki i SANEPiD-u. Firma Fresenius Kabi z Błonia przekazała z kolei 30 kombinezonów wielokrotnego użytku i kaptury ochronne oraz 100 sztuk maseczek, które trafiły do OSP z gminy Miękinia.

Serdecznie dziękujemy i działamy dalej w tym trudnym czasie.Informacja dla osób niesłyszącychCentralna Ewidencja i Informacja o Działalności GospodarczejSystem Informacji Przestrzennejgov.pl
design by fast4net

Płatności online