Aktualności - Uzbrojenie terenów inw - Urząd Miejski w Miękini

Burmistrz przyjmuje mieszkańców w środy w godz. 8.00-12.00 po uprzednim umówieniu telefonicznym 71 735 92 22

Wyszukiwarka

Przejdź do: BIP
Przejdź do: Facebook
Przejdź do: Wersja klasyczna serwisu
Przejdź do: RSS


Oficjalny serwis internetowy
Gminy Miękinia

Menu główne


Menu poziome

Aktualności

Uzbrojenie terenów inwestycyjnych

18 kwietnia 2019
Od lipca ubiegłego roku trwają prace związane z uzbrojeniem terenów inwestycyjnych w obrębie miejscowości Źródła, Błonie, Miękinia.


Dotychczas wykonano już w całości sieć wodociągową i kanalizacyjną, za wyjątkiem prac wykończeniowych. Duży postęp prac widać także przy budowie dróg. W ostatnim kwartale wykonano m.in. warstwę wiążącą i ścieralną z betonu asfaltowego na drodze wewnętrznej w Błoniach oraz na ul. Maszynowej w Źródłach. Na pozostałych drogach wykonano warstwy podbudowy oraz rowy przydrożne na ul. Maszynowej i Piaskowej. Równolegle powstaje sieć teletechniczna, a zaawansowanie prac w tym zakresie wynosi już 60%. Na wszystkich drogach objętych inwestycją wbudowano kable, posadowiono fundamenty pod słupy oświetleniowe na ul. Maszynowej oraz drodze wewnętrznej w Błoniach i Miękini.

Inwestycja jest dofinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach RPO WD 2014-2020, z którego Gmina Miękinia pozyskała 5 325 440,70 zł. Realizacja projektu potrwa do końca września 2019 r.Liczba odwiedzin: 1810

Stopka

Płatności online
Zamknij