Komunikaty - Umiem Pływ - Urząd Miejski w Miękini

Burmistrz przyjmuje mieszkańców w środy w godz. 8.00-12.00 po uprzednim umówieniu telefonicznym 71 735 92 22

Wyszukiwarka

Przejdź do: BIP
Przejdź do: Facebook
Przejdź do: Wersja klasyczna serwisu
Przejdź do: RSS


Oficjalny serwis internetowy
Gminy Miękinia

Menu główne


Menu poziome

Komunikaty

Umiem Pływać

18 marca 2024


18 marca br. w gminie Miękinia rusza kolejna edycja programu "Umiem pływać". Projekt współfinansowany jest przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego przy wsparciu Gminy Miękinia.

"Założeniem programu „Umiem pływać” jest udział dzieci z klas I-III szkół podstawowych w pozalekcyjnych zajęciach sportowych z zakresu nauki pływania. Całość projektu to 20 godzin lekcyjnych na basenie pod okiem instruktora.

Realizator projektu przy wparciu JST pokrywa wydatki dotyczące projektu tj.: wejście na basen, wynagrodzenie instruktora, ubezpieczenie oraz koszty transportu dzieci.

Projekt realizowany jest przez Dolnośląską Federację Sportu, współfinansowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz z budżetu Samorządu Województwa Dolnośląskiego przy wsparciu Jednostek Samorządu Terytorialnego."

Program dedykowany jest dla dzieci z klas I-III, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z nauką pływania. Jest to cykl dziesięciu dwugodzinnych lekcji nauki pływania, podczas których, dzieci nie tylko bawią się i oswajają z wodą, ale również poznają style pływania. Wzorem lat ubiegłych, zajęcia realizowane będą w Średzkim Parku Wodnym i będą trwały od marca do czerwca. Rodzice uczniów za zajęcia nic nie płacą, dzięki czemu dzieci mogą skorzystać z profesjonalnych lekcji pływania bezpłatnie.
Liczba odwiedzin: 261

Stopka

Płatności online
Zamknij