Oficjalny portal Gminy Miękinia

Wyszukiwarka

BIP
RSS
FaceBook
English
Wersja polska
Wersja klasyczna serwisu


Strona główna
Oficjalny serwis internetowy
Gminy Miękinia

Menu główne


Otwórz się na
zdrowy klimat

Menu
Czy wiesz, że... ?
Kościół w Radakowicach
Jedyny w Radakowicach kościół ma burzliwą historię, stąd jego skromne zabytkowe wyposażenie. W czasach reformacji, pomiędzy latami 1520-1653, obiekt pełnił rolę ewangelickiego zboru, by po 1460 roku stać się ponownie katolickim kościołem. Świątynia była też świadkiem jednego z epizodów bitwy pod Lutynią, w czasie którego został ranny niemal pod samym ołta­rzem i kilka dni później zmarł, pruski generał von Rohr.
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst Cofnij
Aktualności gminne
Jesteś tutaj:  ›› Gmina ›› Aktualności gminne
Data dodania: 30 czerwca 2020
Turniej Tenisa stołowego w Głosce

Po ponad dwóch miesiącach przerwy, spowodowanej epidemią Covid-19, wznowione zostały zajęcia z zakresu tenisa stołowego w Głosce.
26 czerwca br. odbył się pierwszy turniej dla dzieci i młodzieży uczestniczących w projekcie PINGPONGOWE MARZENIA, który jest współfinansowany przez Ministerstwo Sportu, PSE i PZTS. Zawody, w których wzięło udział 24 młodych pingpongistów były połączony z uroczystymi obchodami 25-lecia Parafii w Głosce.
Pierwsze miejsce w turnieju zajął Jakub Ostoja Solecki, na drugim miejscu uplasował się Stanisław Staniowski natomiast trzecie miejsce wywalczył Dawid Staniowski. Po sportowych zmaganiach na wszystkich czekał grill i słodki poczęstunek. Puchary zostały ufundowane przez Wójta Gminy Miękinia, Parafię w Głosce oraz sołectwo Głoska.Informacja dla osób niesłyszącychCentralna Ewidencja i Informacja o Działalności GospodarczejSystem Informacji Przestrzennejgov.pl
design by fast4net

Płatności online