Aktualności - Szansa na dofinansowani - Urząd Miejski w Miękini

Burmistrz przyjmuje mieszkańców w środy w godz. 8.00-12.00 po uprzednim umówieniu telefonicznym 71 735 92 22

Wyszukiwarka

Przejdź do: BIP
Przejdź do: Facebook
Przejdź do: Wersja klasyczna serwisu
Przejdź do: RSS


Oficjalny serwis internetowy
Gminy Miękinia

Menu główne


Menu poziome

Aktualności

Szansa na dofinansowanie z Fundacji Lotto

29 sierpnia 2023
Projekt Gminy Miękinia związany z modernizacją boiska w ramach kompleksu Orlik w Lutyni przeszedł pozytywnie I etap oceny w konkursie Fundacji Lotto - "Sportowo Kulturalnie Lokalnie".
Wyniki w 2 etapie zależą nie tylko od komisji oceny wniosków, ale również od liczby oddanych na projekt głosów mieszkańców. Głosować można do 18 września br. Zachęcamy do zapoznania się z procedurą głosowania.

Aby wziąć udział w loterii w kolekturze należy:
Kupić dowolny produkt LOTTO i odebrać kupon promocyjny.
Zeskanować QR lub wprowadzić kod ręcznie na gramywygrywamy.pl.
Wprowadzić adres e-mail i wrazić obowiązkowe zgody niezbędne do udziału w loterii.
Zagłosować na wybrany obiekt sportowy lub kulturalny za pomocą przycisku „Zagłosuj i sprawdź czy wygrałeś” i sprawdzić wygraną.

W sieci online Logując się na lotto.pl lub do aplikacji mobilnej LOTTO i wyrażając zgody na udział w loterii oraz na otrzymywanie kodów promocyjnych za pośrednictwem adresu e-mail. Aby otrzymać kod należy dokonać zakupu dowolnego produktu LOTTO w ramach jednej opłaconej sesji zakończonej wylogowaniem się z serwisu lotto.pl/aplikacji LOTTO. Kod wysyłany jest na adres email w ciągu 2 dni roboczych od dnia dokonania zakupów lub pobrania opłaty za założoną subskrypcję. Otrzymany na adres e-mail kod promocyjny należy zarejestrować za pomocą linku, lub za pomocą urządzenia posiadającego techniczne możliwości skanowania kodów QR, lub wprowadzając kod ręcznie na stronie www.gramywygrywamy.pl. Należy oddać głos na wybrany obiekt sportowy lub kulturalny i sprawdzić wygraną od razu po zagłosowaniu poprzez naciśnięcie przycisku „Sprawdź czy wygrałeś”.

Na realizację inwestycji Gmina Miękinia pozyskała już dofinansowanie z Funduszu Rozwoju Kultury
Fizycznej w wysokości 139 600 zł. Zadanie zostało już wykonane i odebrane, a konkurs Fundacji Lotto jest dodatkową szansą na zmniejszenie środków własnych Gminy Miękinia w realizacji tej inwestycji.

Liczba odwiedzin: 510

Stopka

Płatności online
Zamknij