Oficjalny portal Gminy Miękinia

Wyszukiwarka

BIP
RSS
FaceBook
English
Wersja polska
Wersja klasyczna serwisu


Strona główna
Oficjalny serwis internetowy
Gminy Miękinia

Menu główne


Otwórz się na
zdrowy klimat

Menu
Czy wiesz, że... ?
Eksperyment lotniczy
Około 1910 roku miał miejsce na górce pomiędzy Mrozowem a Wojnowicami eksperyment lotniczy. Inżynier z Wrocławia, Schrader, który prowadził eksperymenty z "aparatami latającymi", przeleciał w linii prostej 50 m na swojej maszynie. Nie mamy informacji, czy próbę tę ponowiono i z jakim rezultatem.
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst Cofnij
Aktualności gminne
Jesteś tutaj:  ›› Gmina ›› Aktualności gminne
Data dodania: 26 lipca 2021
#SZCZEPIMY SIĘ!

W trosce o zdrowie mieszkańców, dzięki współpracy z Pogotowiem Ratunkowym we Wrocławiu, na terenie gminy Miękinia utworzone zostaną mobilne punkty szczepień. Pozwolą one na zwiększenie dostępności szczepień oraz liczby osób poddających się szczepieniom.
Nie musisz się rejestrować, umawiać czy szukać przychodni w pobliżu!

Mobilne punkty szczepień zostaną uruchomione w trakcie zaplanowanych imprez lokalnych na terenie gminy Miękinia. Każdy dorosły mieszkaniec, który jeszcze nie miał okazji się zaszczepić przeciwko COVID-19, będzie mógł zgłosić się w wybranym terminie i przyjąć szczepionkę firmy Johnson&Johnson.

Gdzie i kiedy planowane jest uruchomienie mobilnego punktu szczepień?

- 15.08.2021r. w Głosce w godz.14.00-18.00,
- 28.08.2021r. w Miękini,
- 04.09.2021r. w Lutyni.

Szczegółowe informacje dotyczące szczepień zostaną podane w terminie późniejszym. Osoby zainteresowane szczepieniem powinny mieć przy sobie dowód osobisty, w przypadku braku dowodu wymagany będzie paszport.Informacja dla osób niesłyszącychCentralna Ewidencja i Informacja o Działalności GospodarczejSystem Informacji Przestrzennejgov.pl
design by fast4net

Płatności online