Oficjalny portal Gminy Miękinia

Wyszukiwarka

BIP
RSS
FaceBook
English
Wersja polska
Wersja klasyczna serwisu


Strona główna
Oficjalny serwis internetowy
Gminy Miękinia

Menu główne


Otwórz się na
zdrowy klimat

Menu
Czy wiesz, że... ?
Ratusz w Miękini
Obiekt z 1906 r., niegdyś willa zamożnych przedsiębiorców miękińskich, po przebudowie i gruntownym remoncie, od roku 1990 pełni funkcję siedziby władz gminy.
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst Cofnij
Aktualności gminne
Jesteś tutaj:  ›› Gmina ›› Aktualności gminne
Data dodania: 29 listopada 2011
"Po pierwsze: przeciwdziałaj przemocy"

14 grudnia wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy na konferencję podsumowującą efekty działań wyznaczonych do realizacji w ramach Programu Profilaktyki Przeciwdziałania Przemocy w Gminie Miękinia "Po pierwsze: przeciwdziałaj przemocy".
W programie konferencji zaplanowany jest wykład dotyczący zagadnień profilaktyki przemocy w rodzinie prowadzony przez psychologa Hannę Wanzel, otwarcie wystawy prac plastycznych wykonanych przez przez dzieci i młodzież z terenu Gminy Miękinia, a także uroczyste wręczenie nagrody zwycięzcy konkursu na dzieło plastyczne o tematyce profilaktyki przemocy w rodzinie Dominikowi Zięcinie.

Ponadto omówione zostaną poszczególne działania prowadzone zgodnie z harmonogramem programu. Konferencja rozpocznie się o godz. 10.00. w Samorządowym Ośrodku Kultury.Informacja dla osób niesłyszącychCentralna Ewidencja i Informacja o Działalności GospodarczejSystem Informacji Przestrzennejgov.pl
design by fast4net

Płatności online