Aktualności gminne - Odbiór odpad - Gmina Miękinia

Wójt przyjmuje mieszkańców w środy w godz. 8.00-12.00 po uprzednim umówieniu telefonicznym 71 735 92 22

Wyszukiwarka

Przejdź do: BIP
Przejdź do: Facebook
Przejdź do: Wersja klasyczna serwisu
Przejdź do: RSS


Oficjalny serwis internetowy
Gminy Miękinia

Menu główne


Menu poziome

Aktualności gminne
ikona informacji - powiększ

Odbiór odpadów

29 grudnia 2020
Szanowni mieszkańcy, od nowego roku usługę odbioru odpadów komunalnych realizować będzie nowa firma, wybrana w zakończonym postępowaniu przetargowym – Chemeko-System Sp. z o.o. Zakład Zagospodarowania Odpadów z Wrocławia.
Ze względu na fakt, że Wrocławskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania ALBA S.A., świadczące przez ostatnie lata usługi w tym zakresie, odwołało się od wyników postępowania przetargowego do Krajowej Izby Odwoławczej, podpisanie umowy z firmą Chemeko-System Sp. z o.o. Zakład Zagospodarowania Odpadów nieznacznie się opóźniło.

W związku z powyższym informacja o nowym harmonogramie odbioru odpadów trafi do Państwa tuż przed końcem bieżącego roku.

Ze swej strony dopełnimy wszelkich starań, aby nowa sytuacja była dla Państwa jak najmniej uciążliwa, a system odbioru odpadów działał w naszej gminie sprawnie. Wyrok Krajowej Izby Odwoławczej potwierdza zasadność wyboru przez Gminę Miękinia oferty firmy Chemeko-System Sp. z o.o. Zakład Zagospodarowania Odpadów, która była o 850 tys. zł tańsza od oferty Wrocławskiego Przedsiębiorstwa Oczyszczania ALBA S.A. Dzięki temu możemy pozostawić wysokość ponoszonych przez mieszkańców opłat na dotychczasowym poziomie.

Liczba odwiedzin: 2318

Stopka

Płatności online
Zamknij