Oficjalny portal Gminy Miękinia

Wyszukiwarka

BIP
RSS
FaceBook
English
Wersja polska
Wersja klasyczna serwisu


Strona główna
Oficjalny serwis internetowy
Gminy Miękinia

Menu główne


Otwórz się na
zdrowy klimat

Menu
Czy wiesz, że... ?
Eksperyment lotniczy
Około 1910 roku miał miejsce na górce pomiędzy Mrozowem a Wojnowicami eksperyment lotniczy. Inżynier z Wrocławia, Schrader, który prowadził eksperymenty z "aparatami latającymi", przeleciał w linii prostej 50 m na swojej maszynie. Nie mamy informacji, czy próbę tę ponowiono i z jakim rezultatem.
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst Cofnij
Aktualności gminne
Jesteś tutaj:  ›› Gmina ›› Aktualności gminne
Data dodania: 30 czerwca 2020
OSP Miękinia z kolejną dotacją

Strażacy z miękińskiej jednostki otrzymają 10 tys. z Programu Wsparcia Doraźnego Organizacji Pozarządowych w zakresie Przeciwdziałania Skutkom COVID-19.
 


Wniosek OSP Miękinia został złożony w odpowiedzi na konkurs Narodowego Instytutu Wolności na wsparcie działań strażaków w walce z epidemią koronawirusa poprzez zakup sprzętu do dezynfekcji przestrzeni publicznych - przystanków, placów zabaw, siłowni zewnętrznych, boisk sportowych, a także przychodni, szkół, itp.

W ramach przyznanego wsparcia strażacy przeprowadzą również działania edukacyjne i informacyjne związane z epidemią COVID-19.

Serdecznie gratulujemy!
 Informacja dla osób niesłyszącychCentralna Ewidencja i Informacja o Działalności GospodarczejSystem Informacji Przestrzennejgov.pl
design by fast4net

Płatności online