Aktualności gminne - Już 50 wnioskó - Gmina Miękinia

Wójt przyjmuje mieszkańców w środy w godz. 8.00-12.00 po uprzednim umówieniu telefonicznym 71 735 92 22

Wyszukiwarka

Przejdź do: BIP
Przejdź do: Facebook
Przejdź do: Wersja klasyczna serwisu
Przejdź do: RSS


Oficjalny serwis internetowy
Gminy Miękinia

Menu główne


Menu poziome

Aktualności gminne
Spotkanie informacyjne 11.08.2021 r. - powiększ

Już 50 wniosków na "Czyste Powietrze"

20 sierpnia 2021
Działający od maja Gminny Punkt Konsultacyjny w Miękini pomaga mieszkańcom składać wnioski do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, prowadzi również szereg działań promujących ekologiczne rozwiązania w gospodarstwach domowych.
11 sierpnia 2021 r. odbyło się spotkanie informacyjne dla wszystkich mieszkańców gminy Miękinia zainteresowanych Programem Priorytetowym „Czyste Powietrze”. Mieszkańcy mieli możliwość zapoznania się z podstawowymi założeniami programu i rodzajami przedsięwzięć, na które można uzyskać dofinansowanie. Pytania dotyczyły głównie zasad dofinansowania w przypadku posiadania kominka, terminów na realizację zadania, możliwości skorzystania z dotacji na fotowoltaikę.

Wszystkich zainteresowanych skorzystaniem z dotacji oferowanych przez rządowy program Czyste Powietrze zapraszamy do kontaktu z panią Aleksandrą Markiewicz pod nr tel. 71 314 34 57. Dotychczas, dzięki jej wsparciu, złożono już 50 wniosków mieszkańców o przyznanie dotacji na łączną kwotę 385 500 zł.

Liczba odwiedzin: 829

Stopka

Płatności online
Zamknij