Oficjalny portal Gminy Miękinia

Wyszukiwarka

BIP
RSS
FaceBook
English
Wersja polska
Wersja klasyczna serwisu


Strona główna
Oficjalny serwis internetowy
Gminy Miękinia

Menu główne


Otwórz się na
zdrowy klimat

Menu
Czy wiesz, że... ?
Czarny Krzysztof
Z historią wsi Brzeziny wiąże się podanie o groźnym rycerzu rabusiu, "Czarnym Krzysztofie", działającym w okolicach Brzeziny. Był on postrachem okolicznych dworów, podróżnych i gospodarzy. Przypisano mu wiele morderstw i rozbojów. W 1512 roku został pojmany, odwieziony do Legnicy i tam powieszony.
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst Cofnij
Aktualności gminne
Jesteś tutaj:  ›› Gmina ›› Aktualności gminne
Data dodania: 3 lutego 2012
Gminny Turniej Sportowy

Dnia 27.01.2012r. w Zespole Szkół w Miękini odbył się Gminny Turniej Sportowy. Wzięły w nim udział drużyny uczniów ze szkół podstawowych z Miękini, Lutyni i Pisarzowic oraz gimnazjaliści z Miękini i Lutyni. Uroczystego otwarcia Turnieju dokonała Pani Dyrektor Zespołu Szkół w Miękini Zofia Miciak oraz Pani Dyrektor Samorządowego Zespołu Oświaty Ewelina Mazurkiewicz.
Uczniowie wzięli udział w rozgrywkach w piłkę siatkową, halową piłkę nożną, w grze "Dwa Ognie", ringo. W trakcie zawodów każdy młody sportowiec otrzymał słodki poczęstunek i sok. Zawody minęły w sympatycznej i sportowej atmosferze. Uczniowie otrzymali atrakcyjne nagrody: pendrivy, plecaki, kubki termiczne oraz słodycze i pamiątkowe dyplomy. Fundatorem nagród była Gmina Miękinia.Informacja dla osób niesłyszącychCentralna Ewidencja i Informacja o Działalności GospodarczejSystem Informacji Przestrzennejgov.pl
design by fast4net

Płatności online