Aktualności - Ferie w gminie Mięki - Urząd Miejski w Miękini

Burmistrz przyjmuje mieszkańców w środy w godz. 8.00-12.00 po uprzednim umówieniu telefonicznym 71 735 92 22

Wyszukiwarka

Przejdź do: BIP
Przejdź do: Facebook
Przejdź do: Wersja klasyczna serwisu
Przejdź do: RSS


Oficjalny serwis internetowy
Gminy Miękinia

Menu główne


Menu poziome

Aktualności

Ferie w gminie Miękinia

24 lutego 2020
Dwutygodniowy czas odpoczynku od szkoły i nauki upłynął intensywnie w ramach zajęć zorganizowanych w różnych częściach gminy.
W pierwszym tygodniu ferii zimowych na dzieci czekały atrakcje w ramach półkolonii zorganizowanych w szkołach podstawowych w Lutyni, Miękini oraz Pisarzowicach. W programie znalazły się wycieczki, m.in. do wrocławskiej piekarni i Teatru Lalek oraz ZOO, do Średzkiego Parku Wodnego i wałbrzyskiego „ExploraParku”. Szkolne półkolonie to także warsztaty i zajęcia edukacyjne, w tym warsztaty słodkości, zajęcia z robotyki, gry w szachy, tworzenie walentynkowych kartek i karnawałowych masek, nauka języka angielskiego w piosenkach i kreskówkach, warsztaty lepienia zwierząt z masy solnej.

Przez dwa tygodnie ferii atrakcje dla dzieci oferował także Samorządowy Ośrodek Kultury, w którym odbyły się m.in. warsztaty wykonywania ozdób z koralików Pyssla, ramek z kwiatami w wersji 3D, konstruowania ruchomego pajacyka, nie zabrakło zabaw ruchowych z wykorzystaniem giga klocków, czy chusty animacyjnej. Podsumowaniem ferii w SOK było przedstawienie teatralne pt. „Renifer Niko ratuje święta”, a następnie zabawa karnawałowa z licznymi konkursami i grami.


Liczba odwiedzin: 1921

Stopka

Płatności online
Zamknij