Oficjalny portal Gminy Miękinia

Wyszukiwarka

BIP
RSS
FaceBook
English
Wersja polska
Wersja klasyczna serwisu


Strona główna
Oficjalny serwis internetowy
Gminy Miękinia

Menu główne


Otwórz się na
zdrowy klimat

Menu
Czy wiesz, że... ?
Kościół w Radakowicach
Jedyny w Radakowicach kościół ma burzliwą historię, stąd jego skromne zabytkowe wyposażenie. W czasach reformacji, pomiędzy latami 1564-1572, obiekt pełnił rolę ewangelickiego zboru, następnie ponownie stał się kościołem katolickim. Świątynia była też świadkiem jednego z epizodów bitwy pod Lutynią, w czasie którego został ranny niemal pod samym ołta­rzem i kilka dni później zmarł, pruski generał von Rohr.
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst Cofnij
Aktualności gminne
Jesteś tutaj:  ›› Gmina ›› Aktualności gminne
Data dodania: 21 października 2021
„Cyfrowa Gmina Granty PPGR”

Ruszył nabór wniosków na wsparcie dzieci z rodzin popegeerowskich ramach konkursu grantowego „Cyfrowa Gmina Granty PPGR”.

W programie można otrzymać sprzęt komputerowy dla ucznia (dotyczy również ucznia pełnoletniego), który spełnia wszystkie kryteria określone w oświadczeniu (Załącznik 7 lub 8), tj.: zamieszkuje w miejscowości lub w gminie, w której niegdyś funkcjonowało Państwowe Gospodarstwo Rolne i jest członkiem rodziny byłych pracowników PGR.

Osoby zainteresowane udziałem w programie prosimy o złożenie niżej wymienionych dokumentów w Biurze Obsługi Klienta w Urzędzie Gminy Miękinia w nieprzekraczalnym terminie do 28.10.2021 r. do godziny 14:00.

Wymagane dokumenty:
1. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych
2. Załącznik 7 (wypełnia rodzic/opiekun prawny w przypadku osoby niepełnoletniej)
3. Załącznik 8 (wypełnia pełnoletni uczeń, którego dotyczy oświadczenie)
4. Oświadczenie o wyborze sprzętu
5. Poświadczenie o zatrudnieniu członka rodziny w PGR

Złożenie wymaganych dokumentów nie oznacza gwarancji otrzymania sprzętu i będzie uzależnione od wysokości pozyskanych środków w ramach programu.
Na podstawie otrzymanych dokumentów zostanie sporządzony wniosek o dofinansowanie, który Gmina Miękinia przedłoży do konkursu Cyfrowa Gmina -Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym –„Granty PPGR”.
Pliki do pobrania:Informacja dla osób niesłyszącychCentralna Ewidencja i Informacja o Działalności GospodarczejSystem Informacji Przestrzennejgov.pl
design by fast4net

Płatności online