Oficjalny portal Gminy Miękinia

Wyszukiwarka

BIP
RSS
FaceBook
English
Wersja polska
Wersja klasyczna serwisu


Strona główna
Oficjalny serwis internetowy
Gminy Miękinia

Menu główne


Otwórz się na
zdrowy klimat

Menu
Czy wiesz, że... ?
Emil May
W 1850 roku urodził się w Gosławicach Emil May, budowniczy kanału Odra-Hawela i kanału Noteć-Warta.
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst Cofnij
Aktualności gminne
Jesteś tutaj:  ›› Gmina ›› Aktualności gminne
Data dodania: 23 kwietnia 2021
Budowa oświetlenia w toku

Trwa realizacja zaplanowanej na ten rok rozbudowy oświetlenia na terenie gminy Miękinia.
Obecnie prace koncentrują się we Wróblowicach (ul. Sosnowa, Osiedlowa), w Kokorzycach (ul. Akacjowa, Ogrodowa, Zamkowa) oraz Głosce (ul. Kwiatowa i Królewiecka), gdzie zaawansowanie robót sięga 80%. W tych lokalizacjach zakopano już kable, postawiono słupy oświetleniowe, wkrótce zamontowane zostaną oprawy oświetleniowe. Jednocześnie rozpoczęły się prace w Księginicach przy ul. Odrzańskiej.

W tym roku oświetlenie powstanie jeszcze w Kokorzycach przy ul. Kasztanowej, Źródłach (ul. Wiśniowa, Widokowa i Leśna), Księginicach (ul. Akacjowa, Bzowa, Wrzosowa, Różana, Czereśniowa i Piaskowa), Lutyni (ul. Słoneczna – część i ul. Wieżowa), Lubiatowie, Pisarzowicach (ul. Wrocławska) i Wilkszynie (ul. Główna).

Do realizacji inwestycji wyłoniono dwóch wykonawców - El-partner sp. z o.o. ze Świdnicy (wykona oświetlenie w Lubiatowie, Pisarzowicach i Wilkszynie) oraz ITINET s.c. z Zielonej Góry w pozostałych lokalizacjach. Łączna wartość podpisanych kontraktów opiewa na kwotę 920 278 zł. Rozbudowa oświetlenia powinna zakończyć się w sierpniu br.Informacja dla osób niesłyszącychCentralna Ewidencja i Informacja o Działalności GospodarczejSystem Informacji Przestrzennejgov.pl
design by fast4net

Płatności online