Oficjalny portal Gminy Miękinia

Wyszukiwarka

BIP
RSS
FaceBook
English
Wersja polska
Wersja klasyczna serwisu


Strona główna
Oficjalny serwis internetowy
Gminy Miękinia

Menu główne


Otwórz się na
zdrowy klimat

Menu
Czy wiesz, że... ?
Czarny Krzysztof
Z historią wsi Brzeziny wiąże się podanie o groźnym rycerzu rabusiu, "Czarnym Krzysztofie", działającym w okolicach Brzeziny. Był on postrachem okolicznych dworów, podróżnych i gospodarzy. Przypisano mu wiele morderstw i rozbojów. W 1512 roku został pojmany, odwieziony do Legnicy i tam powieszony.
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst Cofnij
Aktualności gminne
Jesteś tutaj:  ›› Gmina ›› Aktualności gminne
Data dodania: 31 maja 2012
30 tyś. zł. na remont świetlicy w Zaborze Wielkim

17 maja Sejmik Województwa Dolnośląskiego, na mocy Uchwały Nr XXII/540/12, przyznał środki finansowe na realizację 85 przedsięwzięć wdrażanych w ramach Odnowy Dolnośląskiej Wsi.
Wśród zadań, które otrzymały dofinansowanie w kwocie 30 tys. zł, znalazło się przedsięwzięcie zgłoszone przez gminę „Remont świetlicy wiejskiej w Zaborze Wielkim wraz z wyposażeniem”. W ramach zadania przeprowadzone zostaną prace remontowe świetlicy wiejskiej w Zaborze Wielkim. Świetlica zostanie również doposażona w meble oraz niezbędny do jej funkcjonowania sprzęt. Prace remontowe potrwają do końca roku.Informacja dla osób niesłyszącychCentralna Ewidencja i Informacja o Działalności GospodarczejSystem Informacji Przestrzennejgov.pl
design by fast4net

Płatności online