Aktualności - Urząd Miejski w Miękini

Burmistrz przyjmuje mieszkańców w środy w godz. 8.00-12.00 po uprzednim umówieniu telefonicznym 71 735 92 22

Wyszukiwarka

Przejdź do: BIP
Przejdź do: Facebook
Przejdź do: Wersja kontrastowa serwisu
Przejdź do: RSS


Oficjalny serwis internetowy
Gminy Miękinia

Menu główne


Menu poziome

Aktualności

8 września 2022
Zakład Usług Komunalnych w Miękini wdraża system zdalnego odczytu wodomierzy pilotażowo w Białkowie, Łąkoszycach, Wilkostowie, Wojnowicach i Czernej.


6 września 2022
18 września zapraszamy do Miękini na kulinarne święto "Bitwa Regionów", w którym wezmą udział koła gospodyń wiejskich z powiatu średzkiego, wołowskiego i górowskiego.


2 września 2022
Już w najbliższą sobotę 3 września pod patronatem wójta Jana Mariana Grzegorczyna odbędzie się Turniej Rycerski na terenie Zamku w Wojnowicach.


1 września 2022
1 września to czas powrotu do szkoły po wakacyjnej przerwie. W gminnych placówkach oświatowych odbyły się uroczystości otwierające nowy rok szkolny.


1 września 2022
To już kolejna gminna inicjatywa na rzecz seniorów w gminie Miękinia. Miękińska Karta Seniora gwarantować będzie dostęp do zniżek m. in. w sklepach, punktach usługowych, weterynaryjnych, rekreacyjnych, rehabilitacyjnych i kulturalnych.


31 sierpnia 2022
Prezentujemy mini-fotorelację z pikniku, który odbył się w miniony piątek w ramach projektu „Bezpieczny Senior”. Ponad 200 seniorów wzięło udział w leśnej grze terenowej pn.„Edukacja dla bezpieczeństwa” oraz w zabawie na terenie Szkółki Leśnej w Mrozowie.


31 sierpnia 2022
Na I kwartał przyszłego roku zaplanowano rozpoczęcie realizacji programów szczepień przeciwko meningokokom i wirusowi HPV, finansowanych z gminnego budżetu.


25 sierpnia 2022
W dniu 20 sierpnia br. w sali Samorządowego Ośrodka Kultury w Miękini Wójt Gminy Miękinia Jan Marian Grzegorczyn, Sekretarz Gminy Małgorzata Dyrda i Przewodniczący Rady Gminy Adam Zaniewski wręczyli medale za długoletnie pożycie małżeńskie.


23 sierpnia 2022
Zakończyła się realizacja projektu „Cyfrowa Gmina”, finansowanego w całości ze środków Programu Operacyjnego Cyfrowa Polska na lata 2014-2020.


18 sierpnia 2022
W związku z ostatnimi doniesieniami o skażeniu rzeki Odry, informujemy, że jej zanieczyszczenie w żaden sposób nie oddziałuje i nie ma związku z jakością wody dostarczanej mieszkańcom.


Liczba odwiedzin: 282644

Stopka

Płatności online
Zamknij