Aktualności - Kolejne spotkanie z fir - Urząd Miejski w Miękini

Burmistrz przyjmuje mieszkańców w środy w godz. 8.00-12.00 po uprzednim umówieniu telefonicznym 71 735 92 22

Wyszukiwarka

Przejdź do: BIP
Przejdź do: Facebook
Przejdź do: Wersja kontrastowa serwisu
Przejdź do: RSS


Oficjalny serwis internetowy
Gminy Miękinia

Menu główne


Menu poziome

Aktualności

Kolejne spotkanie z firmą Intel

11 września 2023
8 września br. w gminie Miękinia ponownie gościli przedstawiciele firmy Intel, która w najbliższym czasie wybuduje fabrykę w Kadłubie.
W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele inwestora min.: Robin Martin wiceprezes Intela, odpowiedzialny za zakłady montażu i testowania, Devrin Call – menedżer projektu, Paweł Piec, Irina Ledyaeva z działu PR, przedstawiciele Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, Agencji Rozwoju Przemysłu oraz Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa. Po spotkaniu w Urzędzie Miejskim na działce pod inwestycje zasadzono 2-letniego dęba, jako symbol trwałości. Podczas spotkania omówiono kolejne kroki do realizacji inwestycji.

Robocze spotkania cenię najbardziej, dziś rozmowy były bardzo konstruktywne. Przedstawiliśmy inwestorowi nasze zamierzenia inwestycyjne. W tak krótkim czasie udało się nam ogłosić przetarg na budowę oczyszczalni ścieków. Kolejne inwestycje to drogi, stacja uzdatniania wody oraz Centrum Integracji, które ma powstać w Kadłubie. Przed nami dużo pracy, ale również wielka szansa na rozwój - podkreślił burmistrz Miękini Jan Marian Grzegorczyn

Liczba odwiedzin: 986

Stopka

Płatności online
Zamknij