Aktualności - Budowa stacji uzdatnian - Urząd Miejski w Miękini

Burmistrz przyjmuje mieszkańców w środy w godz. 8.00-12.00 po uprzednim umówieniu telefonicznym 71 735 92 22

Wyszukiwarka

Przejdź do: BIP
Przejdź do: Facebook
Przejdź do: Wersja kontrastowa serwisu
Przejdź do: RSS


Oficjalny serwis internetowy
Gminy Miękinia

Menu główne


Menu poziome

Aktualności

Budowa stacji uzdatniania wody

10 listopada 2022
W Kadłubie powstaje nowa stacja uzdatniania wody. Obecnie kończą się roboty związane z montażem urządzeń, orurowaniem wraz z zaworami, przepustnicami przeznaczonymi do technologii uzdatniania wody.
W połowie listopada rozpoczną się prace przy wykonywaniu automatyki i montażu kompletnych szaf sterowniczych z wyposażeniem. Równocześnie trwają roboty drogowe oraz zagospodarowanie terenu. Wewnątrz budynku prowadzone są roboty wykończeniowe: układanie płytek ceramicznych na posadzkach oraz na ścianach w pomieszczeniach socjalnych i sanitariacie, malowanie itp.

W ramach tego zadania zakończono już wykonywanie sieci dosyłowych, co oznacza, że budowana Stacja Uzdatniania Wody została spięta z istniejącą siecią wodociągową, którą będzie dostarczana woda dla mieszkańców gminy Miękinia.

Przy realizacji zadania pn. „Budowa stacji uzdatniania wody w miejscowości Kadłub wraz z sieciami dosyłowymi” Inwestor, którym jest Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Miękini korzysta z dofinansowania w formie pożyczki w ramach Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.


Liczba odwiedzin: 479

Stopka

Płatności online
Zamknij