Oficjalny portal Gminy Miękinia

Wyszukiwarka

BIP
RSS
FaceBook
English
Wersja polska
Wersja kontrastowa


Strona główna
Oficjalny serwis internetowy
Gminy Miękinia

Menu główne


Otwórz się na
zdrowy klimat

Menu
Czy wiesz, że... ?
Eksperyment lotniczy
Około 1910 roku miał miejsce na górce pomiędzy Mrozowem a Wojnowicami eksperyment lotniczy. Inżynier z Wrocławia, Schrader, który prowadził eksperymenty z "aparatami latającymi", przeleciał w linii prostej 50 m na swojej maszynie. Nie mamy informacji, czy próbę tę ponowiono i z jakim rezultatem.
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst Cofnij
Aktualności gminne
Jesteś tutaj:  ›› Gmina ›› Aktualności gminne
Data dodania: 13 marca 2020
Załatw sprawy urzędowe bez wychodzenia z domu

Sprawy w urzędach możesz załatwić przez Internet.
Posiadając konto na portalu ePUAP oraz Profil Zaufany można załatwić wiele spraw w urzędach bez wychodzenia z domu.

Profil Zaufany to darmowy podpis elektroniczny, który można założyć za pomocą bankowości elektronicznej. Podpis będzie dodawany do wysyłanych dokumentów przez ePUAP.

Gmina Miękinia udostępnia również portal platnosci.miekinia.pl, na którym każdy zarejestrowany Podatnik (osoby fizyczne, prawne jednostki organizacyjne nieposiadające osobowości prawnej) może sprawdzić stan swoich rozrachunków oraz terminy płatności kolejnych podatków lub rat podatków oraz dokonać zapłaty za wskazaną należność. Do opłat doliczana jest prowizja operatora płatności PayByNet w wysokości 0,59 zł.
Dodatkowo po wyrażeniu zgody Gmina może informować Podatnika o stanie rozliczeń, wysyłając stosowne przypomnienie na podany przez Podatnika adres e-mail lub numer telefonu komórkowego.

Lista spraw, które można załatwić przez ePUAP - https://epuap.gov.pl/wps/portal/strefa-urzednika/katalog-spraw/profil-urzedu/n344l0yobwInformacja dla osób niesłyszącychCentralna Ewidencja i Informacja o Działalności GospodarczejSystem Informacji Przestrzennejgov.pl
design by fast4net

Płatności online