Oficjalny portal Gminy Miękinia

Wyszukiwarka

BIP
RSS
FaceBook
English
Wersja polska
Wersja kontrastowa


Strona główna
Oficjalny serwis internetowy
Gminy Miękinia

Menu główne


Otwórz się na
zdrowy klimat

Menu
Czy wiesz, że... ?
Diabelska Góra
Na południe od Miękini znajduje się Diabelska Góra (164 m n.p.m.). Góra ta wsławiła się złą sławą, ponieważ stała tu szubienicą, na której prawdopodobnie w średniowieczu tracono skazańców ze Środy Śląskiej. Ze wzgórza rozciąga się widok na Dolinę Odry i Wzgórza Trzebnickie.
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst Cofnij
Aktualności gminne
Jesteś tutaj:  ›› Gmina ›› Aktualności gminne
Data dodania: 9 września 2019
Zakończenie projektu „Dolnośląskie żłobki”

W Żłobku Publicznym w Lutyni zakończyła się realizacja projektu, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej, „Dolnośląskie żłobki”.


Wsparciem w ramach projektu objętych zostało 48 rodziców dzieci do lat 3, którzy dzięki zapewnieniu opieki żłobkowej mogli powrócić na rynek pracy po urlopach macierzyńskim, wychowawczym lub po prostu podjąć pracę.

Pozyskana dotacja w wysokości ponad 350 tys. zł została przeznaczona na sfinansowanie wynagrodzeń personelu żłobka, bieżące funkcjonowanie oraz zakup pomocy edukacyjnych dla dzieci.

W projekcie oprócz Gminy Miękinia brało udział łącznie 7 podmiotów z Dolnego Śląska. Liderem projektu był Dolnośląski Ośrodek Polityki Społecznej.Informacja dla osób niesłyszącychCentralna Ewidencja i Informacja o Działalności GospodarczejSystem Informacji Przestrzennejgov.pl
design by fast4net

Płatności online