Oficjalny portal Gminy Miękinia

Wyszukiwarka

BIP
RSS
FaceBook
English
Wersja polska
Wersja kontrastowa


Strona główna
Oficjalny serwis internetowy
Gminy Miękinia

Menu główne


Otwórz się na
zdrowy klimat

Menu
Czy wiesz, że... ?
Muzeum bitwy lutyńskiej
Wnętrza muzeum bitwy lutyńskiej zostały urządzone tak, by ekspozycja była czytelna i pełniła funkcje dydaktyczne. W naj­większej sali umieszczono makietę bitwy pod Lutynią, wykonaną przez wrocławską firmę Kunze i Brinke. W mniejszych salach ­umieszczono kopie dokumentów, oręż i umundurowania z epoki, prezentowane na woskowych figurach żołnierzy. Urządzono także bibliotekę i czytelnię. Z okazji otwarcia muzeum Towarzystwo wydało 12 kart pocztowych z motywami bitwy. Przed 1945 rokiem diorama została wywieziona do Niemiec, obecnie znajduje się w Bawarskim Muzeum Armii na zamku w Ingolstadt.
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst Cofnij
Aktualności gminne
Jesteś tutaj:  ›› Gmina ›› Aktualności gminne
Data dodania: 6 kwietnia 2012
ZUK ogłosił przetargi na kanalizację

Zakład Usług Komunalnych w Miękini przeprowadził przetargi w ramach realizacji zadania „Zapewnienie prawidłowej gospodarki wodno - ściekowej na terenie Gminy Miękinia” współfinansowanego ze środków UE.
Poniżej prezentujemy zbiorcze zestawienia ofert, które wpłynęły w ramach postępowań przetargowych na budowę stacji zlewczej ścieków dowożonych wraz z odcinkiem kolektora tranzytowego i kanalizacji sanitarnej w Wilkszynie, kanalizacji sanitarnej i deszczowej w Mrozowie oraz sieci wodociągowej w Parku Przemysłowym Źródła – Błonie.
Pliki do pobrania:Informacja dla osób niesłyszącychCentralna Ewidencja i Informacja o Działalności GospodarczejSystem Informacji Przestrzennejgov.pl
design by fast4net

Płatności online