Oficjalny portal Gminy Miękinia

Wyszukiwarka

BIP
RSS
FaceBook
English
Wersja polska
Wersja kontrastowa


Strona główna
Oficjalny serwis internetowy
Gminy Miękinia

Menu główne


Otwórz się na
zdrowy klimat

Menu
Czy wiesz, że... ?
Kwiatowe ogródki
Cechą charakterystyczną wsi Łowęcice są bogate i barwne kwiatowe ogródki przydomowe, które niemal zasłaniają elewacje frontowe niskich domów mieszkalnych.
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst Cofnij
Aktualności gminne
Jesteś tutaj:  ›› Gmina ›› Aktualności gminne
Data dodania: 13 czerwca 2019
Wybory do Izb Rolniczych 2019

Zarząd Dolnośląskiej Izby Rolniczej, zgodnie z Uchwałą nr 2/2019 Krajowej Rady Izb Rolniczych z dnia 25 lutego 2019 r. informuje, że w dniu 28 lipca 2019 r. (niedziela) odbędą się wybory do walnych zgromadzeń izb rolniczych.
Informujemy, że uprawnieni do udziału w powyższych wyborach są podatnicy, którzy są płatnikami podatku rolnego od gruntów gospodarstw rolnych, tj. gruntów o łącznej powierzchni przekraczającej 1 ha lub 1 ha przeliczeniowy.

Ponadto, w Urzędzie Gminy Miękinia, w pokoju 306, zostały udostępnione do wglądu spisy członków Dolnośląskiej Izby Rolniczej, uprawnionych do udziału w głosowaniu w wyborach do rad powiatowych izby rolniczej. W celu weryfikacji, zapraszamy w godzinach pracy urzędu.

Więcej informacji na stronie: http://izbarolnicza.pl/wyboryInformacja dla osób niesłyszącychCentralna Ewidencja i Informacja o Działalności GospodarczejSystem Informacji PrzestrzennejAgencja Rozwoju Komunalnego Gminy Miękinia
design by fast4net

Płatności online