Aktualności - Uzbrojenie terenów inw - Urząd Miejski w Miękini

Burmistrz przyjmuje mieszkańców w środy w godz. 8.00-12.00 po uprzednim umówieniu telefonicznym 71 735 92 22

Wyszukiwarka

Przejdź do: BIP
Przejdź do: Facebook
Przejdź do: Wersja kontrastowa serwisu
Przejdź do: RSS


Oficjalny serwis internetowy
Gminy Miękinia

Menu główne


Menu poziome

Aktualności

Uzbrojenie terenów inwestycyjnych w toku

7 grudnia 2018
Trwa realizacja projektu, dofinansowanego ze środków unijnych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.


Projekt obejmuje budowę sieci kanalizacyjnej, wodociągowej i teletechnicznej oraz budowę dróg wewnętrznych w stale rozrastającej się strefie aktywności gospodarczej w obrębie miejscowości Źródła, Błonie i Miękinia. W efekcie, na kolejnych inwestorów czekać będzie 14 ha terenów inwestycyjnych.

Dotychczas w ramach zadania największy postęp prac odnotować można przy budowie dróg wewnętrznych w obrębie Miękinia i Błonie, gdzie wykonano sieć wodociągową, kanalizację sanitarną, instalacje teletechniczne i elektryczne pod oświetlenie drogowe oraz rozpoczęto prace bitumiczne.

Na ulicy Maszynowej wykonano wodociąg, kanalizację sanitarną, podbudowę pod nawierzchnię i rozpoczęto prace bitumiczne. Najmniej zaawansowane są prace na ul. Piaskowej, gdzie dotychczas wykonano wodociąg i rozpoczęto prace związane z rozbudową kanalizacji sanitarnej oraz oświetlenia drogowego.

Liczba odwiedzin: 1845

Stopka

Płatności online
Zamknij