Oficjalny portal Gminy Miękinia

Wyszukiwarka

BIP
RSS
FaceBook
English
Wersja polska
Wersja kontrastowa


Strona główna
Oficjalny serwis internetowy
Gminy Miękinia

Menu główne


Otwórz się na
zdrowy klimat

Menu
Czy wiesz, że... ?
Czarny Krzysztof
Z historią wsi Brzeziny wiąże się podanie o groźnym rycerzu rabusiu, "Czarnym Krzysztofie", działającym w okolicach Brzeziny. Był on postrachem okolicznych dworów, podróżnych i gospodarzy. Przypisano mu wiele morderstw i rozbojów. W 1512 roku został pojmany, odwieziony do Legnicy i tam powieszony.
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst Cofnij
Aktualności gminne
Jesteś tutaj:  ›› Gmina ›› Aktualności gminne
Data dodania: 9 kwietnia 2018
Uruchomienie 2 linii komunikacji

Od 11 kwietnia Gmina Miękinia uruchamia dwie linie komunikacyjne.
Aktualizacja 11-04-2018 r.:

W rozkładzie linii nr 1 Środa Śląska - Krępice DK94 - Środa Śląska, zmienia sie godzinę odjazdu z Środy Śląskiej z godz. 13:00 na godzinę 12:20 oraz godzinę odjazdu z Krępic DK 94 z godziny 13:20 na godz. 12:40. Powyższa zmiana obowiązuje do dnia 11.04.2018r.

Za utrudnienia przepraszamy.

W załączeniu poprawiony rokład jazdy linii nr 1 oraz cennik biletów jednorazowych zawierający informację o sprzedaży biletów miesięcznych.     
----

W związku z likwidacją przez przedsiębiorstwo POLBUS PKS kursów linii nr 9 (Środa Śląska - Miękinia - Środa Śląska, Środa Śląska - Głoska - Środa Śląska, Środa Śląska - Zabór - Środa Śląska) oraz nr 519 (Środa Śląska - Wróblowice - Wrocław - Wróblowice - Środa Śląska) z dniem 11 kwietnia br. Gmina Miękinia uruchamia dwie linie komunikacyjne, które będą obsługiwane przez firmę przewozową Usługi Transportowo - Osobowe "Kruk", Szymon Kruk.
Są to następujące linie:
Linia nr 1 Środa Śląska - Krępice - Środa Ślaska.
Linia nr 2 Środa Śląska - Miękinia - Środa Śląska.
Pliki do pobrania:Informacja dla osób niesłyszącychCentralna Ewidencja i Informacja o Działalności GospodarczejWiadomości MiękiniSystem Informacji PrzestrzennejAgencja Rozwoju Komunalnego Gminy Miękinia
design by fast4net

Płatności online