Strona główna
Oficjalny serwis internetowy
Gminy Miękinia
Wersja kontrastowa
English
Wersja polska
BIP
RSS


Gospodarka Odpadami
FaceBook
Zakład Usług Komunalnych
Piłka halowa


Czy wiesz, że... ?
Rzeka Odra
Przez obszar gminy przepływa rzeka Odra na odcinku od 269,5 do 288 km jej biegu. Rzeka jest naturalną, północną granicą gminy. Pozostałe rzeki są lewostronnymi dopływami Odry i są to: rzeka Bystrzyca, Strzegomka, Jeziorka, Czarna Struga (Nowy Rów), Brzezinka (Zdrojek) i Karczycki Potok. Pozostałe cieki wodne to w zasadzie rowy melioracyjne.
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst Cofnij
Aktualności gminne
Jesteś tutaj:  ›› Gmina ›› Aktualności gminne
Data dodania: 3 listopada 2017
Unijna dotacja na zbiorniki małej retencji

Decyzją Zarządu Województwa Dolnośląskiego z dnia 31 października br. Gmina Miękinia otrzymała kolejną już w tym roku dotację ze środków RPO WD 2014-2020.
Tym razem pozyskane dofinansowanie w wysokości 892 714 zł dotyczy projektu „Budowa i przebudowa zbiorników małej retencji w gminie Miękinia”, w ramach którego powstaną dwa nowe zbiorniki retencyjne w Błoniu i Wilkszynie, a w Gałowie, Łowęcicach i Wróblowicach istniejące zbiorniki małej retencji zostaną przebudowane. Wszystko po to, aby zapewnić niezbędny poziom bezpieczeństwa przeciwpowodziowego mieszkańcom gminy Miękinia.
Realizację projektu przewidziano w ciągu dwóch najbliższych lat.
Pliki do pobrania:Informacja dla osób niesłyszącycheplatnosci - linkCentralna Ewidencja i Informacja o Działalności GospodarczejWiadomości MiękiniSystem Informacji PrzestrzennejAgencja Rozwoju Komunalnego Gminy Miękinia
design by fast4net

Płatności online