Strona główna
Oficjalny serwis internetowy
Gminy Miękinia
Wersja kontrastowa
English
Wersja polska
BIP
RSS


Gospodarka Odpadami
FaceBook
Zakład Usług Komunalnych
Piłka halowa


Czy wiesz, że... ?
Mrozowska Górka
Miłośników przyrody zaciekawi również fakt występowania na terenie gminy, jednego z nielicznych na Dolnym Śląsku, stanowiska sasanki łąkowej. Stanowisko to stwierdzono w pobliżu dzikiego wyrobiska piasku, w odległości ok. 1,5 km na zachód od centrum wsi Mrozów, u podnóża tzw. „Górki Mrozowskiej”. Obszar występowania sasanki zajmuje powierzchnię 0,16 ha. Utworzony użytek ekologiczny ma chronić sasankę łąkową, będącą rzadkim gatunkiem roślinnym.
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst Cofnij
Aktualności gminne
Jesteś tutaj:  ›› Gmina ›› Aktualności gminne
Data dodania: 6 listopada 2017
Siatkarki na medal

4.11.2017 siatkarki Volley Miękinia odbyły kolejny turniej, który odbył się w Ząbkowicach Śląskich i kolejny raz udało się zdobyć srebrny medal!
Tym razem Kinga Skrzypczyk zagrała w parze z Jolą Bednarską i pomimo tego, że cały turniej stał na wyższym poziomie niż tydzień temu, ponownie udało się dziewczynom wdrapać na podium. Druga para zajęła 8 miejsce, a trzecia para 13. W kategorii dwójek startowało 18 par. W kategorii trójek zawodniczki zajęły 5 i 8 miejsce. W kategorii czwórek zawodniczki grały troszkę nieregularnie, raz pokonując silniejszy zespół, innym razem przegrywając ze słabszym. Ostatecznie zajęły 7 miejsce chociaż półfinał i walka o medale były o włos.Informacja dla osób niesłyszącycheplatnosci - linkCentralna Ewidencja i Informacja o Działalności GospodarczejWiadomości MiękiniSystem Informacji PrzestrzennejAgencja Rozwoju Komunalnego Gminy Miękinia
design by fast4net

Płatności online