Oficjalny portal Gminy Miękinia

Wyszukiwarka

BIP
RSS
FaceBook
English
Wersja polska
Wersja kontrastowa


Strona główna
Oficjalny serwis internetowy
Gminy Miękinia

Menu główne


Otwórz się na
zdrowy klimat

Menu
Czy wiesz, że... ?
Przy­wilej piwny
W 1661 roku, na wniosek właściciela wsi, Eliasza Michała Bachsteina, dwór cesarski w Wiedniu nadaje Lenartowicom przy­wilej piwny. Nadawał on wsi wolne prawo warzenia piwa, przygo­towywania słodu, budowy browaru i wyszynku piwa.
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst Cofnij
Aktualności gminne
Jesteś tutaj:  ›› Gmina ›› Aktualności gminne
Data dodania: 6 listopada 2017
Siatkarki na medal

4.11.2017 siatkarki Volley Miękinia odbyły kolejny turniej, który odbył się w Ząbkowicach Śląskich i kolejny raz udało się zdobyć srebrny medal!
Tym razem Kinga Skrzypczyk zagrała w parze z Jolą Bednarską i pomimo tego, że cały turniej stał na wyższym poziomie niż tydzień temu, ponownie udało się dziewczynom wdrapać na podium. Druga para zajęła 8 miejsce, a trzecia para 13. W kategorii dwójek startowało 18 par. W kategorii trójek zawodniczki zajęły 5 i 8 miejsce. W kategorii czwórek zawodniczki grały troszkę nieregularnie, raz pokonując silniejszy zespół, innym razem przegrywając ze słabszym. Ostatecznie zajęły 7 miejsce chociaż półfinał i walka o medale były o włos.Informacja dla osób niesłyszącycheplatnosci - linkCentralna Ewidencja i Informacja o Działalności GospodarczejWiadomości MiękiniSystem Informacji PrzestrzennejAgencja Rozwoju Komunalnego Gminy Miękinia
design by fast4net

Płatności online