Strona główna
Oficjalny serwis internetowy
Gminy Miękinia
Wersja kontrastowa
English
Wersja polska
BIP
RSS


Gospodarka Odpadami
FaceBook
Zakład Usług Komunalnych
Piłka halowa


Czy wiesz, że... ?
Mrozowska Górka
Miłośników przyrody zaciekawi również fakt występowania na terenie gminy, jednego z nielicznych na Dolnym Śląsku, stanowiska sasanki łąkowej. Stanowisko to stwierdzono w pobliżu dzikiego wyrobiska piasku, w odległości ok. 1,5 km na zachód od centrum wsi Mrozów, u podnóża tzw. „Górki Mrozowskiej”. Obszar występowania sasanki zajmuje powierzchnię 0,16 ha. Utworzony użytek ekologiczny ma chronić sasankę łąkową, będącą rzadkim gatunkiem roślinnym.
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst Cofnij
Aktualności gminne
Jesteś tutaj:  ›› Gmina ›› Aktualności gminne
Data dodania: 9 lutego 2018
Ruszyła druga edycja Plebiscytu Czytelników Express-Miejski.pl. Do niedzieli można zgłaszać kandydatów

Lokalna gazeta i portal internetowy Express-Miejski.pl przyjmuje zgłoszenia do Plebiscytu Czytelników Express-Miejski.pl podsumowującego 2017 rok. Zwycięzcy zostaną wybrani w siedmiu kategoriach.
Plebiscyt polega na wyborze przez Czytelników Express-Miejski.pl „Sportowca Roku 2017”, „Drużyny Sportowej Roku 2017”, „Wydarzenia Roku 2017”, „Inwestycji Roku 2017", „Sołectwa Roku 2017”, „Samorządowca Roku 2017” oraz „Jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej Roku 2017”. Partnerem Strategicznym wydarzenia została ponownie Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna, a także nasza gmina.
Kandydatów w plebiscycie nominują Czytelnicy Gazety. Zachęcamy więc do zgłaszania swoich faworytów, szczególnie z uwzględnieniem mieszkańców naszej gminy. Można to zrobić do niedzieli, do 11 lutego 2018 roku włącznie za pośrednictwem emaila wysłanego na adres: plebiscyt@em24.pl [sprawdź, jakie informacje musisz podać w mailu].
Do 15 lutego 2018 r. włącznie Kapituła Plebiscytu spośród zgłoszeń nadesłanych przez Czytelników wybierze do 10 kandydatów do tytułów w siedmiu kategoriach. Wezmą oni udział w drugim etapie Plebiscytu - głosowaniu Czytelników.

NAGRODY W PLEBISCYCIE
Zdobywcy pierwszego miejsca w każdej z kategorii otrzymają pamiątkowe statuetki, natomiast zdobywcy pierwszych trzech miejsc w każdej z kategorii otrzymają pamiątkowy dyplom. Laureaci kategorii: Sportowiec, Drużyna Sportowa, Jednostka OSP, czy Sołectwo otrzymają również nagrody pieniężne. Za pierwsze miejsce nawet 1500 zł.
W tym roku nagrody otrzymają nie tylko Zwycięzcy, ale i aktywnie Głosujący. Wśród nich są karnety do kina, na basen, trening personalny czy zagraniczna wycieczka.
Regulamin Plebiscytu oraz szczegóły dostępny jest na stronie Plebiscytu (http://www.express-miejski.pl/plebiscyt-dsr-2017). Organizatorem Plebiscytu jest firma Advanart - wydawca Express-Miejski.pl (ul. Przejazdowa 14/14, 51-167 Wrocław, NIP: 887-163-41-89)Informacja dla osób niesłyszącycheplatnosci - linkCentralna Ewidencja i Informacja o Działalności GospodarczejWiadomości MiękiniSystem Informacji PrzestrzennejAgencja Rozwoju Komunalnego Gminy Miękinia
design by fast4net

Płatności online