Oficjalny portal Gminy Miękinia

Wyszukiwarka

BIP
RSS
FaceBook
English
Wersja polska
Wersja kontrastowa


Strona główna
Oficjalny serwis internetowy
Gminy Miękinia

Menu główne


Otwórz się na
zdrowy klimat

Menu
Czy wiesz, że... ?
Szlak Odry
Głównym szlakiem rowerowym Gminy Miękinia jest przebiegający przez jej teren SZLAK ODRY. Biegnący wzdłuż Doliny Środkowej Odry szlak o łącznej długości 313 km (wraz z tzw. pętlami lokalnymi) rozpoczyna się we Wrocławiu - Leśnicy, a kończy w Głogowie. Na obszarze Gminy Miękinia długość znakowanych szlaków rowerowych wynosi 52,6 km.
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst Cofnij
Aktualności gminne
Jesteś tutaj:  ›› Gmina ›› Aktualności gminne
Data dodania: 22 lutego 2018
Remont chodników w Kadłubie i Miękini

Gmina Miękinia z własnych środków sfinansuje naprawę chodników przy drodze powiatowej w Kadłubie i Miękini. Koszt zadania wyniósł 20 tys. zł.
Chodniki w Kadłubie i w Miękini wymagały naprawy poprzez wyrównanie i usunięcie zapadnięć znacznie zwiększających ryzyko potknięć czy upadków pieszych. Na podstawie umowy użyczenia zawartej z Powiatem Średzkim Gmina Miękinia zrealizowała już remont chodnika w Kadłubie, a w Miękini prace związane z poprawą nawierzchni chodnika rozpoczną się wkrótce.Informacja dla osób niesłyszącychCentralna Ewidencja i Informacja o Działalności GospodarczejWiadomości MiękiniSystem Informacji PrzestrzennejAgencja Rozwoju Komunalnego Gminy Miękinia
design by fast4net

Płatności online