Oficjalny portal Gminy Miękinia

Wyszukiwarka

BIP
RSS
FaceBook
English
Wersja polska
Wersja kontrastowa


Strona główna
Oficjalny serwis internetowy
Gminy Miękinia

Menu główne


Otwórz się na
zdrowy klimat

Menu
Czy wiesz, że... ?
Kościół w Radakowicach
Jedyny w Radakowicach kościół ma burzliwą historię, stąd jego skromne zabytkowe wyposażenie. W czasach reformacji, pomiędzy latami 1520-1653, obiekt pełnił rolę ewangelickiego zboru, by po 1460 roku stać się ponownie katolickim kościołem. Świątynia była też świadkiem jednego z epizodów bitwy pod Lutynią, w czasie którego został ranny niemal pod samym ołta­rzem i kilka dni później zmarł, pruski generał von Rohr.
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst Cofnij
Komunikaty
Jesteś tutaj:  ›› Urząd Gminy ›› Komunikaty
Data dodania: 6 kwietnia 2018
Przerwy w dostawie wody
Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Miękini informuje, że w związku z planowanymi pracami eksploatacyjnymi na sieci wodociągowej w dniu 09.04.2018r. (poniedziałek) w godzinach od 8:00 do 15:00 mogą nastąpić przerwy w dostawie wody w miejscowości Kadłub i Siemichów.
Również w miejscowości Lutynia, w dniu 10.04.2018r. (wtorek) w godzinach 8:00-15:00 mogą nastąpić przerwy w dostawie wody do nieruchomości zlokalizowanych przy ul. Radosnej. Ponadto w związku z koniecznością wykonania wykopu w poprzek ulicy Radosnej w godzinach 8:00-15:00 mogą wystąpić utrudnienia w ruchu pojazdów przy zjedzie z ulicy Pogodnej. Przepraszamy za powstałe utrudnienia.


Informacja dla osób niesłyszącycheplatnosci - linkCentralna Ewidencja i Informacja o Działalności GospodarczejWiadomości MiękiniSystem Informacji PrzestrzennejAgencja Rozwoju Komunalnego Gminy Miękinia
design by fast4net

Płatności online