Oficjalny portal Gminy Miękinia

Wyszukiwarka

BIP
RSS
FaceBook
English
Wersja polska
Wersja kontrastowa


Strona główna
Oficjalny serwis internetowy
Gminy Miękinia

Menu główne


Otwórz się na
zdrowy klimat

Menu
Czy wiesz, że... ?
Mrozowska Górka
Miłośników przyrody zaciekawi również fakt występowania na terenie gminy, jednego z nielicznych na Dolnym Śląsku, stanowiska sasanki łąkowej. Stanowisko to stwierdzono w pobliżu dzikiego wyrobiska piasku, w odległości ok. 1,5 km na zachód od centrum wsi Mrozów, u podnóża tzw. „Górki Mrozowskiej”. Obszar występowania sasanki zajmuje powierzchnię 0,16 ha. Utworzony użytek ekologiczny ma chronić sasankę łąkową, będącą rzadkim gatunkiem roślinnym.
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst Cofnij
Komunikaty
Jesteś tutaj:  ›› Urząd Gminy ›› Komunikaty
Data dodania: 6 kwietnia 2018
Przerwy w dostawie wody
Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Miękini informuje, że w związku z planowanymi pracami eksploatacyjnymi na sieci wodociągowej w dniu 09.04.2018r. (poniedziałek) w godzinach od 8:00 do 15:00 mogą nastąpić przerwy w dostawie wody w miejscowości Kadłub i Siemichów.
Również w miejscowości Lutynia, w dniu 10.04.2018r. (wtorek) w godzinach 8:00-15:00 mogą nastąpić przerwy w dostawie wody do nieruchomości zlokalizowanych przy ul. Radosnej. Ponadto w związku z koniecznością wykonania wykopu w poprzek ulicy Radosnej w godzinach 8:00-15:00 mogą wystąpić utrudnienia w ruchu pojazdów przy zjedzie z ulicy Pogodnej. Przepraszamy za powstałe utrudnienia.


Informacja dla osób niesłyszącychCentralna Ewidencja i Informacja o Działalności GospodarczejWiadomości MiękiniSystem Informacji PrzestrzennejAgencja Rozwoju Komunalnego Gminy Miękinia
design by fast4net

Płatności online