Strona główna
Oficjalny serwis internetowy
Gminy Miękinia
Wersja kontrastowa
English
Wersja polska
BIP
RSS


Gospodarka Odpadami
FaceBook
Zakład Usług Komunalnych
Piłka halowa


Czy wiesz, że... ?
Szlak Odry
Głównym szlakiem rowerowym Gminy Miękinia jest przebiegający przez jej teren SZLAK ODRY. Biegnący wzdłuż Doliny Środkowej Odry szlak o łącznej długości 313 km (wraz z tzw. pętlami lokalnymi) rozpoczyna się we Wrocławiu - Leśnicy, a kończy w Głogowie. Na obszarze Gminy Miękinia długość znakowanych szlaków rowerowych wynosi 52,6 km.
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst Cofnij
Aktualności gminne
Jesteś tutaj:  ›› Gmina ›› Aktualności gminne
Data dodania: 11 sierpnia 2017
Powiatowe Święto Policji w Miękini
11 sierpnia w Miękini obchodzono powiatowe Święto Policji.
Z tej okazji Jan Marian Grzegorczyn - wójt gminy Miękinia złożył wszystkim Policjantkom, Policjantom i Pracownikom Cywilnym Policji życzenia wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym i osobistym.
Podziękował również za wsparcie i gotowość do współpracy w ramach wielu gminnych wydarzeń i inicjatyw. W trakcie uroczystości podkreślał, iż jako gospodarz gminy Miękinia zawsze mógł liczyć na pomoc Policji w sprawach ważnych dla bezpieczeństwa mieszkańców. Bez zaangażowania Policji nie byłoby przecież Bike Maratonu, czy Festiwalu Lata, naszych sztandarowych wydarzeń plenerowych. Ponadto wyraził swoją wdzięczność za codzienną pracę funkcjonariuszy na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców gminy Miękinia.Informacja dla osób niesłyszącycheplatnosci - linkCentralna Ewidencja i Informacja o Działalności GospodarczejWiadomości MiękiniSystem Informacji PrzestrzennejPowiatowy Urząd Pracy w Środzie Śląskiej
design by fast4net

Płatności online