Oficjalny portal Gminy Miękinia

Wyszukiwarka

BIP
RSS
FaceBook
English
Wersja polska
Wersja kontrastowa


Strona główna
Oficjalny serwis internetowy
Gminy Miękinia

Menu główne


Otwórz się na
zdrowy klimat

Menu
Czy wiesz, że... ?
Ratusz w Miękini
Obiekt z 1906 r., niegdyś willa zamożnych przedsiębiorców miękińskich, po przebudowie i gruntownym remoncie, od roku 1990 pełni funkcję siedziby władz gminy.
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst Cofnij
Aktualności gminne
Jesteś tutaj:  ›› Gmina ›› Aktualności gminne
Data dodania: 19 listopada 2021
Pomóżmy Laurze!

Czteroletnia Laura Bartoszewicz ma zdiagnozowany autyzm. Wiąże się to z wieloma zaburzeniami, które w znacznym stopniu utrudniają jej normalne funkcjonowanie.
Rokowania są dobre - według testów Laura wykazuje ponadprzeciętną inteligencję w zakresie logicznego myślenia. Jej rozwój jednak jest w wielu sferach opóźniony i zaburzony, dlatego też wymaga wszechstronnej, intensywnej terapii na wielu płaszczyznach. Leczenie i wszelkie terapie są bardzo kosztowne, a czas gra kluczową rolę.

Jeśli ktoś ma chęci i dobre serce, to Laurka wraz z rodzicami będzie wdzięczna za wsparcie. https://dzieciom.pl/podopieczni/39942

FUNDACJA DZIECIOM ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ
ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa
Alior Bank S.A. 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994
Tytułem: 39942 Bartoszewicz Laura

Walkę z chorobą Laury można również wesprzeć poprzez wpłaty za pośrednictwem zrzutki: https://zrzutka.pl/laurabartoszewiczInformacja dla osób niesłyszącychCentralna Ewidencja i Informacja o Działalności GospodarczejSystem Informacji Przestrzennejgov.pl
design by fast4net

Płatności online