Oficjalny portal Gminy Miękinia

Wyszukiwarka

BIP
RSS
FaceBook
English
Wersja polska
Wersja kontrastowa


Strona główna
Oficjalny serwis internetowy
Gminy Miękinia

Menu główne


Otwórz się na
zdrowy klimat

Menu
Czy wiesz, że... ?
Eksperyment lotniczy
Około 1910 roku miał miejsce na górce pomiędzy Mrozowem a Wojnowicami eksperyment lotniczy. Inżynier z Wrocławia, Schrader, który prowadził eksperymenty z "aparatami latającymi", przeleciał w linii prostej 50 m na swojej maszynie. Nie mamy informacji, czy próbę tę ponowiono i z jakim rezultatem.
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst Cofnij
Aktualności gminne
Jesteś tutaj:  ›› Gmina ›› Aktualności gminne
Data dodania: 15 kwietnia 2021
Podwójny sukces Joanny Staniowskiej

Joanna Staniowska z SP Lutynia została laureatką Dolnośląskiego Konkursu Biologicznego oraz laureatką Dolnośląskiego Konkursu Chemicznego zDolny Ślązak.
Finały konkursów odbyły się w marcu. W Dolnośląskim Konkursie Biologicznym wzięło udział 59 uczestników. Joasia znalazła się w gronie 32 osób, które otrzymały tytuł laureata konkursu. W finale Dolnośląskiego Konkursu Chemicznego wzięło udział 58 uczniów, 29 osób otrzymało tytuł laureata konkursu.

Joasia uzyskała wysokie wyniki z obu konkursów wpisując się w historię szkoły jako pierwsza dwukrotna laureatka zDolnego Ślązaka.

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych konkursach.Informacja dla osób niesłyszącychCentralna Ewidencja i Informacja o Działalności GospodarczejSystem Informacji Przestrzennejgov.pl
design by fast4net

Płatności online