Oficjalny portal Gminy Miękinia

Wyszukiwarka

BIP
RSS
FaceBook
English
Wersja polska
Wersja kontrastowa


Strona główna
Oficjalny serwis internetowy
Gminy Miękinia

Menu główne


Otwórz się na
zdrowy klimat

Menu
Czy wiesz, że... ?
Sasanka łąkowa
W roku 1992 w miejscowości Mrozów podczas przeprowadzanych badań terenowych związanych z inwentaryzacją chronionych gatunków fauny i flory stwierdzono występowanie sasanki łąkowej, bardzo rzadkiej chronionej rośliny występującej jedynie w trzech miejscach w Polsce.
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst Cofnij
Aktualności gminne
Jesteś tutaj:  ›› Gmina ›› Aktualności gminne
Data dodania: 5 grudnia 2011
Pływać każdy może...

Dzięki środkom finansowym pozyskanym z Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz środkom z gminnego budżetu uczniowie klas 4-6 szkół podstawowych, od kwietnia do listopada br., brali udział w projekcie „Ruch to zdrowie a pływać każdy może- nauka pływania dla uczniów z gminy Miękinia”.
Projekt jest kontynuacją działań podejmowanych w poprzednich latach szkolnych związanych z upowszechnianiem różnych form sportu masowego. Lekcje pływania odbywały się na basenie przy Zespole Szkół Podstawowych nr 1 we Wrocławiu.

Zajęcia prowadzone były przez instruktorów posiadających odpowiednie kwalifikacje. Opiekę nad dziećmi podczas wyjazdów na basen sprawowali doświadczeni pedagodzy z wieloletnim stażem. W sumie z projektu skorzystało 240 uczniów szkół podstawowych z Miękini, Lutyni i Pisarzowic.

Udział w projekcie był bezpłatny. Całkowity koszt realizacji zadania to kwota ok. 60 000,00 zł., w tym 30 000,00 zł. pokryto z dotacji z Ministerstwa Sportu i Turystyki, a 30 000,00 z budżetu Gminy Miękinia.Informacja dla osób niesłyszącychCentralna Ewidencja i Informacja o Działalności GospodarczejSystem Informacji Przestrzennejgov.pl
design by fast4net

Płatności online