Oficjalny portal Gminy Miękinia

Wyszukiwarka

BIP
RSS
FaceBook
English
Wersja polska
Wersja kontrastowa


Strona główna
Oficjalny serwis internetowy
Gminy Miękinia

Menu główne


Otwórz się na
zdrowy klimat

Menu
Czy wiesz, że... ?
Przedwojenny podział administracyjny
Przedwojenny podział administracyjny był zupełnie inny i każda miejscowość stanowiła odrębną gminę. W nowym podziale powiatu powstało 7 gmin, z których Mrozów, Lutynia i Przedmoście obejmowały obszar współczesnej gminy Miękinia. W 1955 r. w wyniku likwidacji siedziby gminy w Przedmościu oraz podziału jej obszaru na dwie jednostki administracyjne powstała gmina Miękinia. W roku 1959 dołączono do niej gminę Księginice, w 1963 r. gminę Mrozów i w 1973 r. okrojoną gminę Lutynia tworząc w ten sposób dzisiejsze jej granice.
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst Cofnij
Aktualności gminne
Jesteś tutaj:  ›› Gmina ›› Aktualności gminne
Data dodania: 1 grudnia 2011
Ostatnie szkolenia w tym roku

Dwa ciekawe i bezpłatne szkolenia odbędą się w grudniu w Starostwie Powiatowym w Środzie Śląskiej. Pierwsze (6 grudnia) poświęcone będzie „Technikom sprzedaży”, a drugie (15 grudnia) „Przygotowaniu biznesplanu”.
„Techniki sprzedaży” adresowane jest do osób związanych z organizowaniem sprzedaży produktów i usług w firmie, jak również osób bezpośrednio obsługujących klientów. Jego uczestnicy dowiedzą się jak zainteresować klienta i nawiązać współpracę, jak zidentyfikować potrzeby klienta, a także jak zaprezentować produkt. Zajęcia poprowadzi Violetta Sulima, psycholog, specjalista w zakresie marketingu i sprzedaży.

Jak powinien być zbudowany profesjonalny biznesplan omówi Piotr Sylwestrzak – doradca biznesu, wykładowca PFP. Szkolenie to adresowane jest do właścicieli mikro i małych firm lub osób nimi zarządzających, pracowników pionów finansowych oraz wszystkich zainteresowanych.

Zainteresowane osoby i firmy prosimy o zgłaszanie swojego udziału pod nr tel. starostwa 71/396 89 50 lub przesłanie karty zgłoszenia na fax 71/317 56 49.

Uczestnictwo w szkoleniach jest bezpłatne. Wszyscy uczestnicy otrzymają komplet materiałów i pomocy szkoleniowych, a po zajęciach zaświadczenie o udziale.
Pliki do pobrania:Informacja dla osób niesłyszącychCentralna Ewidencja i Informacja o Działalności GospodarczejSystem Informacji Przestrzennejgov.pl
design by fast4net

Płatności online